Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kreditorių teisių gynimas bankroto procese

Registruotis
 • 2 ak. val.
    Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-01-19, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Kreditorių teisių gynimas bankroto procese (tiesioginė seminaro transliacija)
60 (+ PVM)

Apie seminarą

Patyręs dvi karantino bangas verslas susidūrė su nemažais sunkumais. Valstybės teikiamos pagalbos priemonės išgelbėjo ne visus, tad kreditoriai neturėtų nustebti sulaukę skolininkų pranešimo apie inicijuojamą nemokumo procesą.

Skolininkui iškėlus nemokumo bylą arba rengiantis ją iškelti, kreditoriui svarbu tinkamai apginti savo teises. Seminaro metu bus apžvelgta kreditorių galima įtaka nemokumo proceso metu, atsakyti dažniausiai kylantys klausimai bei pateikta naujausia nemokumo proceso teismų praktika.

 

 

Temos

 1. Juridinių asmenų nemokumo įstatymo naujovės.
 2. Kreditorių teisų gynimas restruktūrizavimo procese:
  • Susitarimas dėl pagalbos.
  • Kreditorių susirinkimas, jo teisės ir priimami sprendimai.
  • Kreditorių komitetas: sudarymas ir priimami sprendimai.
 3. Kreditorių teisų gynimas bankroto procese;
  • Kreditorių susirinkimo sprendimai.
  • Sandorių ginčijimas.
  • Kreditorių reikalavimų tenkinimo eilės.
 4. Naujausia teismų praktika.

ŽINIOMIS DALINASI

Džiuginta Balčiūnė

Džiuginta Balčiūnė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant klientus įmonių susijungimo ir įsigijimų klausimais. Prieš prisijungdama prie ILAW, ji teikė teisines paslaugas aviacijos, žemės ūkio, nekilnojamojo turto bei statybų sektoriuose veikiančioms įmonių grupėms pastarųjų restruktūrizavimo, įsigijimų ir susijungimų, bankų ir finansų, ginčų sprendimo, konkurencijos teisės srityse.
Advokatė konsultavo emitentus, išleidžiant naujas akcijų emisijas prekybai biržose ir vertybinių popierių perleidimo sandoriuose, atstovavo akcininkų ir bendrovių interesus reguliuojamos rinkos priežiūros institucijose bei užėmė stebėtojų tarybos narės pareigas įvairiose akcinėse bendrovėse. Džiuginta taip pat yra dirbusi „PwC Legal“, „Raidla, Lejins & Norcous“ bei „Bernotas & Dominas Glimstedt“ advokatų kontorose, o taip pat Berlyne, Europos Komisijos atstovybėje.
Advokatė turi Komercinės teisės magistro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete bei Vokietijos ir Europos teisės magistro laipsnį, įgytą Humboldt‘ų universitete, Berlyne.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-11:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-01-19, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Kreditorių teisių gynimas bankroto procese (tiesioginė seminaro transliacija)
60 (+ PVM)