Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Korupcijos prevencija sveikatos įstaigose: geroji praktika

Registruotis
  • 5 ak. val.
      Kaina: 85€

Laikas ir vieta

2021-03-16, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Korupcijos prevencija sveikatos įstaigose: geroji praktika (tiesioginė seminaro transliacija)
85

Apie seminarą

Skaidrumas įvairaus lygio valstybinėse institucijose tapo prioritetine ir aktualia tema tiek pačiose įstaigose, tiek viešajame diskurse.

Sveikatos įstaigos pasižymi savitais korupciniais ypatumais bei mitais apie juos. Tad kyla klausimas – kokie šie ypatumai? Kaip sukurti antikorupcinę aplinką šiose įstaigose? Atkreipiamas dėmesys, kad užtikrinant skaidrumą organizacijose, visų pirma turi būti vadovybės palaikymas, antikorupcinė politika, o etikos ir atitikties priemonės turi apimti dovanų, svetingumo, pramogų, išlaidų ir kitus klausimus.

STT  skatinti korupcijai atsparią aplinką bei kovoti su nusižengimais dar vasarą parengė Įstaigos dovanų, taip pat reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo tvarkos aprašą ir Veiksmų įstaigoje gavus neteisėtą atlygį tvarkos aprašą.

Šiuos ir kitus klausimus kviečiame aptarti kartu su lektore Egle Kavoliūnaite.

 

Temos

  1. Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką įstaigoje?
  2. Korupcijos prevencijos ypatumai sveikatos priežiūros sektoriuje;
  3. Antikorupcinės aplinkos kūrimas įstaigoje: priemonių ir naujovių apžvalga;
  4. Nulinė tolerancija korupcijai: kaip to siekti?
  5. Kam ir kaip pranešti susidūrus su korupcinio pobūdžio veika?

Žiniomis dalinasi

Eglė Kavoliūnaitė

Dr. Eglė Kavoliūnaitė-Ragauskienė, Lietuvos teisės instituto mokslininkė, turinti darbo patirties Mykolo Romerio universitete, Vytauto Didžiojo universitete, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, Vilniaus politikos analizės institute, Transparency International Lietuvos skyriuje. Daugiau nei 30 mokslinių publikacijų autorė, Lietuvos teisės instituto Ilgalaikės institucinės MTEP programos „Naujas požiūris į korupciją: iššūkiai ir galimybės peržengiant viešojo sektoriaus ribas“ vykdytoja. Lektorė dalyvavo nacionalinėse ir tarptautinėse darbo grupėse rengiant teisės aktų projektus, yra JT Kovos su korupcija konvencijos peržiūros grupės nacionalinė narė, dalyvavo kaip nacionalinė ekspertė Pasaulio banko, Global Integrity, Europos Tarybos ir kitų tarptautinių organizacijų atliekamuose tyrimuose. Ji turi didesnę nei 300 ak. valandų nacionalinių ir tarptautinių ekspertinių mokymų vedimo valstybės tarnautojams, pareigūnams, advokatams, teisėjams patirtį.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-13:00 Seminaro trukmė
8:00-09:00 Registracija
11:00-11:15 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-03-16, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
85€
Korupcijos prevencija sveikatos įstaigose: geroji praktika (tiesioginė seminaro transliacija)
85