Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Vidiniai mokymai.
Konsultacija.

Komandinė ekspedicija VIVA NATURA

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00

Apie ekspediciją

Tai patyriminis sprendimas skirtas vadovų, padalinio ar visos įmonės komandiškumui stiprinti. Vietoj pabodusio tradicinio teambuilding‘o su įvairiomis užduotimis, dalyviai kviečiami įgyvendinti realų projektą – sudalyvauti komandinėje ekspedicijoje į pasirinktą vietą Lietuvoje ar užsienyje.  Tai vienos ar dviejų dienų programa, kurios metu dalyviai ne tik keliaus po gražiausius gamtos kampelius, bet ir geriau pažins vienas kitą.

Atsidūrus neįprastoje aplinkoje su papildomais iššūkiais, dalyviai mokysis lyderystės, greitų nestandartinių sprendimų, tarpusavio įsiklausymo, realistiškų planų išsikėlimo bei ryžto siekiant užsibrėžtų tikslų. Kitaip tariant visko, kas po to pravers grįžus prie kasdienių darbinių veiklų bei ilgalaikių įmonės strateginių sprendimų.

Ekspedicijos metu naudojami įvairūs žaidybiniai elementai: taškų rinkimo sistema, atsakomybių sritys, likimo, pažinimo kortelės ir siurprizai kelionės metu.

 

Kodėl verta?

  • Galimybė su komanda patyrinėti ne tik Lietuvos gražiausias vietas, bet ir užsienio horizontus (Norvegijos fiordus, Kaukazo kalnus, Maroko dykumas, Europos miestus ir pan.).
  • Tai puiki galimybė dalyviams ugdyti asmeninę bei komandinę lyderystę bei tobulinti projektų valdymo įgūdžius.
  • Mokymai yra ekonomiškai subalansuoti. Sukurti žaidybiniai principai, įgalinantys dalyvius ieškoti kūrybingų sprendimų kaip taupiai naudoti ekspedicijos biudžetą, kiek ir ko pamatyti, kaip greitai ir kokiu būdu keliauti ir pan.
  • Vadovai ir HR žmonės išsivaduoja nuo atsakomybės naštos dėl renginio sėkmės bei darbuotojų pasitenkinimo, nes patys dalyviai tampa žaidimo bendraautoriais ir ekspedicijos organizatoriais. O tai, kaip rodo patirtis, yra labiausiai įsitraukimą skatinantis formatas.

Ekspedicijų galimos kryptys

Daugiau informacijos teirautis telefonu +370 676 47732 ar el. paštu: mokymai@countline.lt

EKSPEDICIJAS VEDA

Mykolas Valainis

Sertifikuotas darbo su grupėmis treneris (tarptautinė mokymų programa “Via Experientia: Train The Trainer”). Sukaupęs ilgametę patirtį dirbant tiek organizacijų viduje, tiek išoriniu konsultantu komandų ugdymo ir personalo valdymo srityse.

Kaip pats Mykolas sako esu alergiškas tradiciniam paskaitos tipo auditoriniam mokymuisi. Kuriu ugdymo sprendimus, kurie visų pirma būtų patrauklūs pačiam – įtraukiantys ir „gyvi“ mokymai, suteikiantys galimybę mokytis per patirtį.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 


Tęsti mokymų paiešką: