Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Verslo galimybės Kazachstane: informacinės technologijos

Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2020-10-07, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Informacinės technologijos)
100 (+ PVM)

VERSLO PUSRYČIAI

Verslo idėjos vietoje įprasto rytinio naujienų skaitymo!

Kazachstano rinką ir įstatymus išmanantys verslininkas Andrius Burba, teisės ekspertas Askaras Makhmetovas bei Kazachstano Respublikos ambasados Lietuvoje patarėjas Serzhanas Kydyrbaevas dalinsis informacija, patirtimi ir patarimais apie verslo galimybes Kazachstane.

Verslo pusryčių metu:

 • išgirsite apie Kazachstano IT sektoriaus potencialą;
 • sužinosite apie valstybės paramą Lietuvos įmonėms Kazachstane bei galimybes naudotis mokesčių ir muitų lengvatomis;
 • susipažinsite su verslo tipais informacinių technologijų srityje, įskaitant „Astana Hub“;
 • pašnekovai pasidalins praktiniais patarimais, kaip žengti pirmuosius žingsnius Kazachstano IT versle;
 • diskutuosime apie Lietuvos IT pranašumus bei iššūkius Kazachstano IT sektoriuje;
 • pašnekovai pasidalins potencialių verslo partnerių kontaktais.

Temos

 1. Kazachstanas ir Lietuva: bendradarbiavimo susitarimai.
 2. Kazachstano įstatymai, reglamentuojantys užsienio investuotojų veiklą. Projektai ir vyriausybės parama informacinių technologijų sektoriuje.
 3. Mokesčių ir muitų reguliavimas Kazachstano informacinių technologijų sektoriuje.
 4. Verslo apsauga Kazachstane. Institutai ir įrankiai.
 5. Leidimai dirbti ir vizos.
 6. Diskusija.

ŽINIOMIS DALINASI

Andrius Burba

Verslininkas, turintis teisininko išsilavinimą, 2015–2018 m. dirbęs Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane. 2019 m. buvo paskirtas Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovu Kazachstane. UAB „Centrinės Azijos projektai“ ir TOO „Work Europe“, dirbančių Kazachstane, įkūrėjas ir bendraturtis.

Askar Makhmetov

Teisininkas ekspertas, turintis didelę profesinę patirtį įvairiose teisės srityse, įskaitant civilinę teisę, teisminę praktiką, tarptautinį bendradarbiavimą ir mokesčius, tarptautinę ir Europos Sąjungos (ES) teisę ir ES mokesčius. Turi daugiau nei 8 metų teisinio darbo patirtį Kazachstano Respublikos centrinėse valstybinėse institucijose ir eilėje privačių advokatų kontorų. Lektorius taip pat dirbo „PricewaterhouseCoopers“ mokesčių ir konsultavimo įmonėje vyr. teisininku (2015-2017) (Nur-Sultan, Kazachstanas); Patikėtinių tarybos departamento /sekretoriato vadovu (2013-2015), Nazarbajevo universiteto sekretoriate (Nur-Sultan, Kazachstanas); Kazachstano Respublikos Prezidento reikalų administravimo medicinos centro teisininku (2012-2013) (Nur-Sultan, Kazachstane); „Algiz Consulting“ LLP teisininku (2011-2012) (Nur-Sultan, Kazachstanas); Kazachstano Respublikos Teisingumo ministerijos vyriausybės baudžiamosios vykdomosios sistemos komiteto vyr. pareigūnu (2010-2011) (Nur-Sultan, Kazachstanas); ir Kazachstano „Transparency International“ nacionalinio biuro advokato asistentu (2008-2010) (Nur-Sultan, Kazachstanas).

TIESIOGINĖ SEMINARO TRANSLIACIJA

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Informacija dalyvaujantiems seminare auditorijoje:

Laikydamiesi visų Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname visišką dalyvių saugumą ir imamės visų būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Dalyvių skaičius yra ribojamas iki 30 dalyvių. Tarp dalyvių yra paliekamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas ir užtikrinama, kad vienam dalyviui mokymų erdvėje tektų ne mažiau nei 5 kv. metrai.
 2. Į mokymus bus įleidžiami tik tie dalyviai, kurie dėvės apsaugines kaukes, skydelius ar kitas apsaugines priemones, dengiančias burną ir nosį. Jeigu apsauginės kaukės neturite, ją padovanosime 🙂
 3. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 4. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 5. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Laikas ir vieta

2020-10-07, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Informacinės technologijos)
100 (+ PVM)

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

9:00-12:00 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Registracija
10:00-10:30 Pusryčiai

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

daugiau renginių