Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Vadovams apie finansinę ir buhalterinę apskaitą 2020-2021 m.

Registruotis
  • 6 ak. val.
      Kaina: 100 – 110€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2020-10-14, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Vadovams apie finansinę ir buhalterinę apskaitą 2020-2021 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)
2020-10-14, Vilnius
Renginio vieta bus patikslinta
110€
Vadovams apie finansinę ir buhalterinę apskaitą 2020-2021 m.
su pietumis
110 (+ PVM)

Apie seminarą

Už viską atsakingas vadovas! Funkcijų delegavimas dėl buhalterinės apskaitos. Kas keičiasi naujajame Finansinės apskaitos įstatyme? Išmanioji VMI – ką reikėtų apie ją žinoti ir vadovams. Kokio balanso pasirašyti negalima?

Jau paskelbtas naujojo Finansinės apskaitos įstatymo projektas koreguoja ir vadovų pareigas dėl finansinės apskaitos. Tiesa, dar yra laiko pasirengti pokyčiams. Tačiau ir šiuo metu ne visi vadovai supranta savo atsakomybę dėl buhalterinės ir mokesčių apskaitos. Juk blogiausiu atveju, vadovui gali tekti atsakyti ir pagal Baudžiamąjį kodeksą. Išmanioji VMI leidžia operatyviai identifikuoti rizikingus mokesčių mokėtojus ir juos efektyviai patikrinti, nes jau įdiegti beveik visi iMAS posistemiai. Ar vadovai suvokia informacijos pateikimo mąstą VMI? Ne visada, nes neturi pilno vaizdo – kokie duomenys patenka į VMI ir kaip jie analizuojami. Ar reguliariai pasitikrinate kaip Jūsų įmonę „mato VMI“. Kokia informacija jau pateikia ManoVMI įmonės profilyje. Kokius naujus duomenis apie Jus teikia finansų įstaigos nuo 2020.09.10?

Karantinas ir valstybės pagalbos priemonės atskleidė finansinio raštingumo spragas – kiek daug įmonių negalėjo pasinaudoti teisėta parama, nes jų finansinės ataskaitos yra nekokybiškos. Atsakomybę turi prisiimti ne tik tokių įmonių buhalteriai, bet ir vadovai bei akcininkai. Juk vadovas pasirašo finansines ataskaitas, o akcininkai patvirtina jiems pateiktus „kūrinius“. Tuomet kodėl niekas nepastebėjo problemų dėl finansinių ataskaitų? Išvada viena – vadovas privalo bent minimaliai išmanyti finansinių ataskaitų sudarymo principus ir tuomet kontroliuoti pasirašomas ataskaitas. Priešingu atveju – teks kaltinti tik savo finansinio raštingumo stoką.

 

Temos

  1. Atsakomybė dėl buhalterinės apskaitos: ar už viską atsakingas vadovas? Turinio viršenybės prieš formą principo taikymas ūkinėms operacijoms.
  2. Apskaitos politikos sukūrimo prievolė nustatyta vadovui. Kaip šį darbą atlikti efektyviai? Pareigų delegavimo gerosios praktikos pavyzdžiai.
  3. Kaip keisis buhalterinė apskaita, kai įsigalios naujasis Finansinės apskaitos įstatymas? Pasiruošimo procesas.
  4. Išmanioji VMI – vadovas privalo žinoti ką reikia pateikti VMI. Kontrolės priemonių efektyvumas – kaip greitai gali būti nustatyta padidinta rizika Jūsų vadovaujamai įmonei?
  5. Finansinių ataskaitų kokybė – gali būti raktas į įmonės sėkmę arba užkirsti visus kelius sekantiems metams. Ką vadovai privalo žinoti apie finansinių ataskaitų sudarymo principus? Kūrybinė apskaita.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2020-10-14, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Vadovams apie finansinę ir buhalterinę apskaitą 2020-2021 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)
2020-10-14, Vilnius
Renginio vieta bus patikslinta
110€
Vadovams apie finansinę ir buhalterinę apskaitą 2020-2021 m.
su pietumis
110 (+ PVM)