Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

IT viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos

Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 95€

Laikas ir vieta

2021-04-22, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
IT viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos (tiesioginė seminaro transliacija)
95

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

Viešųjų pirkimų tarnybos atliktos analizės duomenimis Lietuvoje viešasis sektorius vidutiniškai per metus sudaro informacinių technologijų (IT) prekių ir paslaugų įsigijimo sutarčių už daugiau nei 85 mln. eurų. Pandemijos metu daugėja iniciatyvų skatinti viešųjų paslaugų skaitmenizavimą, nuotolinį asmenų aptarnavimą, todėl labai tikėtina, kad artimiausiu metu IT pirkimų apimtys nemažės, bus siekiama į elektroninę erdvę perkelti vis daugiau paslaugų, modernizuoti esamas sistemas. Advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw viešųjų pirkimų ekspertai seminare supažindins su IT viešuosiuose pirkimuose kylančiais iššūkiais, pateiks rekomendacijų ir praktinių patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti ir ką žinoti, kad dalyvavimas pirkimuose bei jų organizavimas būtų sklandus ir išvengta tiekėjų ginčų su perkančiosiomis organizacijomis.

 

Seminare sužinosite

 • Kokia yra teismų pozicija svarbiausiais klausimais;
 • Kaip sektoriaus problemas mato Viešųjų pirkimų tarnyba ir kaip siūlo jas spręsti;
 • Išgirsite praktinių gerosios ir blogosios perkančiųjų organizacijų elgesio, teikėjų dalyvavimo pirkimuose pavyzdžių.

Temos

 1. Tiekėjų kvalifikacijos reikalavimai IT pirkimuose – ką gali ir ko negali perkančioji organizacija?
 2. Pagrindinės viešųjų pirkimų procedūros ir ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo išrinkimas – dažniausios klaidos ir pasekmės.
 3. Dalyvavimas su partneriais, partnerių pasitelkimo formos – kokios galimos rizikos?
 4. Pasiūlymų atmetimas dėl per didelės kainos – kas naujo?
 5. Viešojo pirkimo sutartys, jų keitimas ir vykdymas – ką būtina žinoti.
 6. Numatoma viešųjų pirkimų reforma – svarbiausi siūlymai.

ŽINIOMIS DALINASI

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkė, advokato padėjėja. Ji turi ilgametės IT įmonių konsultavimo, šioms dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose, patirties. Brigida Bacienė padeda klientams užtikrinti atitiktį viešojo pirkimo procesą reguliuojančių teisės aktų reikalavimams, specializuojasi sprendžiant viešųjų pirkimų ginčus, vertinant viešojo pirkimo sąlygas, teikiant pretenzijas ir rengiant procesinius dokumentus bei atstovaujant klientų interesams teismuose. Brigida Bacienė gerai išmano IT sektoriaus viešųjų pirkimų specifiką, teikia konsultacijas dėl pasiūlymų pirkimui rengimo, konkurso rezultatų ginčijimo bei rekomenduojamos praktikos ateityje.

Linas Vidžys

Linas Vidžys yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw vyr. teisininkas, advokato padėjėjas, turintis daugiau nei 10 metų patirties viešųjų pirkimų srityje, nuolat domisi šios srities aktualijomis, reguliavimo ir teismų praktikos tendencijomis. Lino Vidžio patirtis viešųjų pirkimų sektoriuje apima tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus konsultavimą visose viešųjų pirkimų stadijose – analizuojant viešųjų pirkimų dokumentus, rengiant tiekėjų pasiūlymus, dalyvaujant ginčuose, atstovaujant klientams teismuose ir ikiteisminėse institucijose. Lektoriaus žinių bagažą stiprina ir patirtis perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų komisijų darbe, perkančiosios pusės vidaus procesų ir procedūrų niuansų išmanymas.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-04-22, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
IT viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos (tiesioginė seminaro transliacija)
95