Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Fizinių ir juridinių asmenų bankrotas, tyčinis bankrotas

Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 90€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-05-31, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
90€
Fizinių ir juridinių asmenų bankrotas, tyčinis bankrotas (tiesioginė seminaro transliacija)
90 (+ PVM)

Apie seminarą

Lietuvoje per 2020 m. I–III ketv. bankroto procesai buvo pradėti 622 įmonėms. Dėl COVID-19 pandemijos juridiniams asmenims teikiami užsakymai mažėja, galimas apyvartinių lėšų trūkumas, vedantis įmones prie nemokumo. Tad nenuostabu, kad bankroto procesų skaičius augs.

Fiziniai asmenys taip pat nėra apsaugoti nuo finansinių sunkumų. Fizinio asmens bankrotas gali būti tinkamiausias būdas atkurti savo mokumą ir grįžti į aktyvią ekonominę veiklą.

Seminare bus aptarti fizinių ir juridinių asmenų bankrotai, jų iškėlimo sąlygos ir eiga. Taip pat apžvelgiamas tyčinis bankrotas ir už jį gręsianti atsakomybė.

Temos

 1. Juridinio asmens bankrotas:
  • Juridinių asmenų nemokumo įstatymo naujovės.
  • Bankroto bylos iškėlimo pagrindai.
  • Darbuotojo teisės nemokumo byloje.
  • Tyčinis bankrotas.
 2. Fizinio asmens bankrotas:
  • Fizinių asmenų bankroto įstatymo naujovės.
  • Bankroto bylos iškėlimas.
  • Mokumo atkūrimo plano projekto tvirtinimas, pakeitimas.
  • Turto pardavimas.
  • Bankroto proceso pabaiga.

ŽINIOMIS DALINASI

Džiuginta Balčiūnė

Džiuginta Balčiūnė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant klientus įmonių susijungimo ir įsigijimų klausimais. Prieš prisijungdama prie ILAW, ji teikė teisines paslaugas aviacijos, žemės ūkio, nekilnojamojo turto bei statybų sektoriuose veikiančioms įmonių grupėms pastarųjų restruktūrizavimo, įsigijimų ir susijungimų, bankų ir finansų, ginčų sprendimo, konkurencijos teisės srityse.
Advokatė konsultavo emitentus, išleidžiant naujas akcijų emisijas prekybai biržose ir vertybinių popierių perleidimo sandoriuose, atstovavo akcininkų ir bendrovių interesus reguliuojamos rinkos priežiūros institucijose bei užėmė stebėtojų tarybos narės pareigas įvairiose akcinėse bendrovėse. Džiuginta taip pat yra dirbusi „PwC Legal“, „Raidla, Lejins & Norcous“ bei „Bernotas & Dominas Glimstedt“ advokatų kontorose, o taip pat Berlyne, Europos Komisijos atstovybėje.
Advokatė turi Komercinės teisės magistro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete bei Vokietijos ir Europos teisės magistro laipsnį, įgytą Humboldt‘ų universitete, Berlyne.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-05-31, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
90€
Fizinių ir juridinių asmenų bankrotas, tyčinis bankrotas (tiesioginė seminaro transliacija)
90 (+ PVM)