Sveiki, lankotės atnaujintame countline.lt tinklalapyje. Jei kažko nerandate ar kažkas neveikia, vis dar galite naudotis senąja svetainės versija.

Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui, Viešajam sektoriui
Seminaras.

Elektroninių dokumentų valdymo aktualijos ir praktiniai aspektai

REGISTRUOTIS
 • 8 ak. val.
    Kaina: 99€

Laikas ir vieta

2020-03-23, Klaipėda
Viešbutis „Ibis Styles Klaipėda Aurora“
99€
Elektroninių dokumentų valdymo aktualijos ir praktiniai aspektai
su pietumis
99

Apie seminarą

Ar žinote visas naujoves, susijusias su elektroniniais dokumentais? Kaip dokumentą parengti? Kur ir kokia tvarka jį saugoti? Kaip galima pasidaryti tokio dokumento nuorašus? Ar saugu jį pasirašyti elektroniniu parašu? Jei kyla šie ir kiti klausimai, mokymai padės į juos atsakyti.

Ar žinote, kad Elektroninių dokumentų valdymo taisyklės nuo 2020-01-01 nebetaikomos.

Nuo 2020-01-01 visi dokumentai (įskaitant ir elektroninius) turi būti rengiami pagal naujas Dokumentų rengimo taisykles, nuo 2020-01-01 įsigaliojo naujos redakcijos Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės ir naujos Dokumentų saugojimo taisyklės. Elektroninių dokumentų tvarkymui svarbus Elektroninių dokumentų specifikacijų reikalavimų aprašas.

Elektroniniams dokumentams aktualus 2014 m. liepos 23 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje.

Kasmet elektroninių dokumentų srautas auga ne tik valstybės įstaigose, šią naujovę sparčiai perima ir įmonės bei verslininkai. Elektroninių dokumentų valdymo sistema siekiama pakeisti labai paprastą, bet kartais įgrystantį ir daug laiko užimantį procesą – paruošto dokumento pristatymą į reikiamą įstaigą. Patogu, kad prašymai bet kuriai įstaigai gali būti pateikti neišeinant iš biuro, elektroninių dokumentų nebereikia spausdinti ir segti į segtuvus, taip efektyviai taupysite gamtos išteklius, o suderėtas sutartis akimirksniu pasirašysite elektroninėje erdvėje. O kur dar kiti privalumai: lengvesnis dokumentų tikrinimas, supaprastintas bendravimas tarp pasirašančių asmenų, dokumentai bus įskaitomi ir tvarkingesni.

Seminare sužinokite praktinius patarimus, kaip tinkamai parengti elektroninius dokumentus, juos pasirašyti, registruoti ir į traukti į apskaitą.

Temos

 1. Elektroninių dokumentų ir įrašų valdymo teisinis reglamentavimas ir naujausi teisės aktų pakeitimai;
 2. Elektroninių dokumentų specifikacijos;
 3. Elektroninio parašo naudojimas elektroniniams dokumentams pasirašyti;
 4. Reikalavimai laiko žymoms;
 5. Elektroninių dokumentų ir įrašų rengimas, registravimas, priskyrimas byloms;Elektroninių dokumentų nuorašų ir išrašų spausdinimas;
 6. Elektroninių dokumentų ir įrašų nuorašų rengimas;
 7. Elektroninių ir įrašų bylų tvarkymas ir įtraukimas į apskaitos dokumentus.

ŽINIOMIS DALINASI

Danutė Kontrimavičienė

Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė. Archyvarų asociacijos narė. Lektorė turi virš 20 metų darbo patirtį dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo srityje bei valstybės archyvų sistemoje. Aštuonerius metus ėjo lektoriaus pareigas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Nuo 2010 m. dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kvalifikaciją prieigos prie dokumentų, dokumentų valdymo bei informacinių sistemų klausimais kėlė Vengrijoje, Suomijoje. Dirba su stažuotojais iš užsienio, veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų (popierinių, elektroninių, įrašų, vaizdo ir garso įrašų) rengimo, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimais. Yra publikavusi ne vieną straipsnį Lietuvoje ir užsienyje dokumentų ir archyvų valdymo bei naudojimo klausimais.

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-16:30 Seminaro trukmė
8:00-09:00 Registracija
12:15-13:15 Pietų pertrauka
10:30-10:45 Kavos pertrauka
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2020-03-23, Klaipėda
Viešbutis „Ibis Styles Klaipėda Aurora“
99€
Elektroninių dokumentų valdymo aktualijos ir praktiniai aspektai
su pietumis
99

Daugiau renginių

Seminaras
6 ak. val.
Jurgita Navikienė
 • 2020-04-09 Vilnius
Seminaras
6 ak. val.
Jurgita Navikienė
 • 2020-04-08 Kaunas
Seminaras
6 ak. val.
Jurgita Navikienė
 • 2020-04-07 Klaipėda
Seminaras
6 ak. val.
Jurgita Navikienė
 • 2020-04-07 Klaipėda
 • 2020-04-08 Kaunas
 • 2020-04-09 Vilnius