Countline Law Technologijos ir DI
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Dirbtinis intelektas.
Nuotolinis seminaras.

DI versle: apsaugokite intelektinę nuosavybę ir užtikrinkite saugumą

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 2 ak. val.
      Kaina: 50 – 65€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-08-20,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
65€
DI versle: apsaugokite intelektinę nuosavybę ir užtikrinkite saugumą
Tiesioginė transliacija
65 (+ PVM)

Apie seminarą

Seminare gilinsimės į efektyvų ir saugų dirbtinio intelekto (DI) technologijų įdiegimą verslo procesuose, ypatingą dėmesį skiriant intelektinės nuosavybės apsaugos ir duomenų saugumo aspektams. Kartu su lektoriumi nagrinėsite esminius duomenų saugumo principus, kritiškai svarbius asmens duomenų apsaugai ir saugumui DI projektuose.

Lektorius dalinsis vertingomis įžvalgomis ir praktiniais pavyzdžiais apie tai, kaip užtikrinti intelektinės nuosavybės apsaugą, taikant dirbtinio intelekto technologijas, ir kaip atpažinti bei išvengti potencialių pažeidimų. Kartu su lektoriumi mokysitės identifikuoti ir valdyti su DI susijusias rizikas, taip pat sužinosite strategijas šioms rizikoms mažinti.

Seminaro tikslas – suteikti dalyviams reikalingų žinių ir įrankių, sklandžiam ir atsakingam dirbtinio intelekto integravimui į organizacijos veiklą, užtikrinant aukščiausius saugumo ir teisinio atitikimo standartus.

Temos

  1. DI ir duomenų saugumas – ką reikia žinoti;
  2. DI ir intelektinė nuosavybė – kaip nepaklysti;
  3. Rizikos verslui naudojant DI kasdienėje veikloje;
  4. DI reguliavimas – teorija ir praktika.

ŽINIOMIS DALINASI

Paulius Sartatavičius

Advokatų profesinės bendrijos CEEattorneys vadovaujantis teisininkas, buvęs Mediatech įmonių grupės ir Cybernews.com  teisės skyriaus vadovas bei Asociacijos LATGA muzikos kūrinių skyriaus vadovas – intelektinės nuosavybės ir IT teisės ekspertas. Paulius yra įgijęs teisės magistro laipsnį (naujųjų technologijų teisės srityje) bei sukaupęs daugiau nei 12 metų teisinio darbo patirtį intelektinės nuosavybės bei informacinių technologijų teisės srityje. Paulius yra parašęs ne vieną publikaciją intelektinės nuosavybės bei IT teisės temomis ir taip pat yra mokslinių straipsnių bendraautorius. Be to yra dalyvavęs ne viename teisės aktų rengimo ir derinimo procese bei atstovavęs kūrinių teisių turėtojų interesus teisminiuose procesuose. Taip pat Paulius yra įtrauktas į Lietuvos Kultūros Tarybos ekspertų sąrašą, dažnai veda seminarus ir webinarus bei skaito pranešimus įvairiuose renginiuose bei diskusijose intelektinės nuosavybės teisės temomis, komentuoja naujausius teisės aktų pokyčius bei rezonansinių bylų sprendimus visuomenės informavimo priemonėse.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00-10:30 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-08-20,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
65€
DI versle: apsaugokite intelektinę nuosavybę ir užtikrinkite saugumą
Tiesioginė transliacija
65 (+ PVM)

Tęsti mokymų paiešką: