This block has no preview;
Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Darbo užmokestis ir darbuotojų komandiravimas: apmokestinimas ir apskaita

  • Trukmė: 17 – 76 ak. val.
  • Kaina: 195 – 1095 € (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti darbo užmokesčio ir apskaitos įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 9 seminarai.

Darbo užmokestis – pati jautriausia kiekvienos įmonės apskaitos ir mokesčių dalis, dėl kurios kyla daugiausiai darbo ginčų. O tarnybinės komandiruotės į užsienį yra neblėstančio populiarumo darbo santykių forma, kurios reglamentavimas ir apmokestinimas nuolat kinta bei nėra aišku, kaip praktiškai įgyvendinti jo reikalavimus.

Siekiant efektyviai valdyti žmogiškuosius išteklius bei išvengti darbo ginčų būtina nuolat sekti mokestinius bei darbo teisės pasikeitimus ne tik nacionaliniu, bet ir Europos Sąjungos lygmeniu.

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip neįveikiamas iššūkis, tačiau mūsų specialistai pasirengę Jums padėti.

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Darbo užmokestis 2021 m.: naujovės ir netipiniai skaičiavimo atvejai

Darbo užmokestis – pati jautriausia kiekvienos įmonės apskaitos ir mokesčių dalis, dėl kurios kyla daugiausiai darbo ginčų. Remiantis VDI, su darbo užmokesčiu susiję darbo ginčai sudaro 74 proc. visų nagrinėjamų ginčų.

Standartinė kaina: 95 € (+ PVM)


2. Mokesčių ir apskaitos naujovės komandiruotėms į užsienį ir Lietuvoje 2021 m.

Kai reikia tinkamai įforminti darbuotojo siuntimą į komandiruotę, pagrįsti komandiruotės metu patirtas išlaidas, apskaityti, apskaičiuoti dienpinigius, registruoti komandiruotės išlaidas buhalterinėje apskaitoje ir t.t. Apie viską ir daugiau – seminare.

Standartinė kaina: 105 € (+ PVM)


3. Darbuotojų komandiravimas į užsienį: teisiniai ir apmokestinimo aspektai

Tarnybinės komandiruotės į užsienį – populiari darbo santykių forma, todėl jos reglamentavimo pasikeitimus būtina nuolat sekti. Pasikeitus reglamentavimui tiek Europos lygmeniu, taikant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2018/957 dėl darbuotojų komandiravimo nuostatas ir papildomas garantijas bei atitinkamai pakeitus darbo kodeksą, kyla įvairių praktinio taikymo bei apmokestinimo klausimų.

Standartinė kaina: 120 € (+ PVM)


4. Tolimųjų reisų vairuotojų darbo laiko ir užmokesčio apskaitos ypatumai

Vairuotojai yra ypatinga pareigybė Lietuvoje ne tik dėl savo darbo pobūdžio, bet ir dėl darbo santykių reglamentavimo, nes dirba ne tik pagal Darbo kodekso reikalavimus, bet ir pagal tarptautinius reglamentus. Kaip planuoti darbo laiką vairuotojui ir teisingai su juo atsiskaityti, kaip teisingai apmokestinti ir deklaruoti vairuotojams išmokėtas lėšas, nagrinėsime seminaro metu.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


5. Vairuotojų darbo laiko apskaita Lietuvoje

Seminaro tikslas – supažindinti su vairuotojų, važinėjančių Lietuvoje, darbo laiko apskaitos ypatumais, neišnaudotų atostogų kompensavimu ir panaikinimu. Taip pat pagerinti nukrypimų nuo normalaus darbo laiko apskaitą. Seminare aptarsime, kaip planuoti vairuotojų, važinėjančių Lietuvoje, darbo laiką ir tvarkyti jo apskaitą.

Standartinė kaina: 110 € (+ PVM)


6. Darbo laiko apskaita: suminė ar individualus režimas?

Suminę darbo laiko apskaitą visai pagrįstai vadiname sudėtingiausia darbo užmokesčio skaičiavimo dalimi. Taip yra todėl, kad nėra patvirtinta jokia konkreti darbo užmokesčio skaičiavimo metodika, taip pat yra nemažai pasirinkimų ne tik skaičiuojant mėnesinį darbo užmokestį, bet ir atlyginant už viršvalandinį darbą bei už neišdirbtą darbo laiką.

Standartinė kaina: 95 € (+ PVM)


7. Atostogos, sezoninis darbas, suminė darbo laiko apskaita

Niuansai, susiję su darbo užmokesčio apskaičiavimu ir apskaitos vedimu, net ir ilgametę patirtį sukaupusiems įmonės buhalteriją vykdantiems specialistams, kartais kelia klausimų ir verčia labiau pamąstyti, kokius reikalavimus taikyti specifinėms situacijoms.

Standartinė kaina: 100 € (+ PVM)


8. Darbo laiko režimų kursai: nuo pasirinkimo iki apskaitos

Darbo kodeksas numato net 5 darbo laiko režimo formas, kurios leidžia pasirinkti ženkliai lankstesnį darbo grafiką ir išvengti viršvalandžių, tačiau ar visus juos įmonės taiko teisingai? O galbūt ne visos įmonės jas taiko efektyviai?

Standartinė kaina: 200 €


9. Darbo užmokesčio apskaitos kursai

Šie darbo užmokesčio kursai skirti visiems įmonės darbuotojams, skaičiuojantiems darbo užmokestį, kontroliuojantiems darbo apmokėjimo ar darbo santykių procedūras: buhalteriams, administratoriams, personalo darbuotojams ir kitiems.

Standartinė kaina: 160 €


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.