This block has no preview;
Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Darbo santykiai: praktinis mokymų ciklas

  • Trukmė: 13 – 39 ak. val.
  • Kaina: 205 – 693€ (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti Darbo teisės taikymo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 5 seminarai.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Lokalių darbo teisės normų svarba darbo ginčų prevencijai

Efektyviai dirbančiai įmonei svarbus efektyvus bei tinkamas pačios įmonės, įstaigos ar organizacijos veiklos organizavimas, kuris yra neatsiejamas nuo tinkamai parengtų ir taikomų įvairių vidaus (lokalių) aktų, nustatančių darbo tvarką, reguliuojančių tam tikrus procesus ar atskirus veiklos aspektus. Tačiau neretai tik kilę ginčai ar iššūkiai parodo, kad kartais nesugebame įvertinti ką reikia ir ko nereikia reguliuoti, kokia yra vieno ar kito dokumento svarba, ką reiškia ir kokias konkrečias pasekmes gali sukelti viena ar kita vidaus taisyklė.

Standartinė kaina: 90 EUR (+ PVM)


2. Darbuotojų duomenų tvarkymas, IT priemonių naudojimas, nuotolinis darbas

Pasaulyje susiklosčius neeilinei situacijai, susijusiai su COVID-19 ligos plitimu, daugelyje valstybių, įskaitant Lietuvą, įvestas karantino režimas, dėl kurio darbdaviams kilo didelių iššūkių, susijusių su veiklos tęstinumo užtikrinimu. Vienas tokių iššūkių – darbuotojų stebėsena, tinkamas techninių technologijų naudojimas ir nuotolinis darbas. Darbdaviai susiduria su iššūkiais kaip tinkamai organizuoti nuotolinį darbą, kaip užtikrinti darbuotojams paskirtų užduočių vykdymo kontrolę ir kita. Esanti, nors ir išskirtinė, situacija šalyje nepašalina darbdavio pareigos nuotolinio darbo organizavimo metu, naudojantis informacinėmis technologijomis, bei atliekant darbuotojų stebėsena užtikrinti tinkamą savo darbuotojų asmens duomenų apsaugą.

Standartinė kaina: 70 EUR (+ PVM)


3. Įdarbinimo ir išdarbinimo praktiniai aspektai

Asmens įdarbinimu formaliai laikomas darbo sutarties pasirašymas, tačiau iki pasirašant ir po to yra galybė teisinių aspektų, kuriuos privaloma aptarti bei įgyvendinti.

Darbo sutartis gali būti nutraukiama dėl įvairių priežasčių: darbuotojo valios, bendrai sutarus darbuotojui ir darbdaviui, darbuotojų funkcijai tapus perteklinei, jam esant nepakankamai kvalifikuotam ar neatliekant funkcijų. Šiuo metu itin aktualus vis dėlto yra sutarties nutraukimas dėl nuo šalių valios nepriklausančių veiksnių ir darbuotojui nesutikus keisti darbo sąlygų.

Standartinė kaina: 70 – 99 EUR (+ PVM)


4. Užsieniečių įdarbinimo kursai

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams, buhalteriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Standartinė kaina: 200 EUR

5. Darbo tarybų veikla: organizavimas ir atstovavimas nuotoliniu būdu

Seminaro metu nebus apsiribota tik siaura darbo tarybų rinkimų veikla, bet bus išsamiai aptarti Darbo tarybos, kaip darbuotojų atstovavimo organo, tikslas, veikimo principai, teisės ir pareigos. Taip pat šiuo metu itin aktualus klausimas kaip darbo tarybos veiklą ir sprendimų priėmimą organizuoti nuotoliniu būdų.

Standartinė kaina: 100 EUR + PVM


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.