Countline Law Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Vaizdo įrašas.

Darbo santykiai – ką svarbu žinoti buhalteriui? (įrašas)

 • Trukmė: 4 ak. val.
 • Kaina: 80€ (+ PVM)
 • Kaina su nuolaida: 68€ (+ PVM)

Seminaro vaizdo įrašas, kurį galima įsigyti iki 2021-12-31

Nedalyvavote seminare, tačiau turite neatsakytų klausimų? Užsisakykite seminaro vaizdo įrašo peržiūrą. Elektroniniu paštu atsiųsime nuorodą ir prisijungimus. Vaizdo įrašą galėsite žiūrėti 3 dienas nuo pirmojo prisijungimo.

APIE VAIZDO ĮRAŠĄ

Darbo teisė buhalteriams – „kietas riešutėlis“. Tačiau tiek, kiek tai susiję su buhalteriniais darbais – darbo laiko fiksavimu, darbo užmokesčio skaičiavimu, atostogų suteikimu ir siuntimu į komandiruotes – tai neišvengiama. Šio seminaro metu analizuosime darbo santykių klausimų problematiką tiek iš teisininko perspektyvos, tiek iš auditoriaus pozicijos. Remiantis teismų sprendimais ir gerosios praktikos pavyzdžiais padėsime seminaro dalyviams kritiškai pažvelgti į Jūsų įmonės darbo santykių reglamentavimą ir rasti tinkamiausius sprendimus sudėtingoms situacijoms.

Vaizdo įrašo metu sužinosite:

1 dalis. Advokatas Mantas Mikalopas (2 ak. val.)

 

 • Bendrųjų DK įtvirtintų principų taikymas kasdieniame darbe.
 • Darbo sutarties sudarymas: įžvalgos dėl darbo sutarties sąlygų.
 • Susitarimai su darbuotoju: konfidenciali informacija, nekonkuravimas, mokymosi išlaidų atlyginimas.
 • Darbo sutarties vykdymas: darbo sutarčių keitimai, prastovos ir kt.
 • Darbo sutarties nutraukimas.

2 dalis. Auditorė, apskaitos ir mokesčių konsultantė Jurgita Navikienė (2 ak. val.)

 

 • Darbo laiko apskaita – vienas iš svarbiausių darbų. Galimos rizikos dėl netinkamai pažymėto darbo laiko.
 • Darbo užmokesčio reglamentavimas darbo sutartyje ir darbo apmokėjimo sistemoje ir jų suderinamumas. Problematika, kai nepakankamai reglamentuotos sudėtinės darbo užmokesčio dalys?
 • Darbo užmokesčio skaičiavimo principai. Lokalių teisės aktų poreikis nereglamentuotiems atvejams.
 • Komandiruočių apskaita. Sudėtingi ir problemiški atvejai dėl mokesčių mokėjimo užsienyje.
 • Atostogų suteikimo klausimai: kasmetinės, papildomos ir pailgintos; darbo dienomis ar savaitėmis; vidutinio darbo užmokesčio problematika.
 • Darbo užmokesčio skaičiavimo klaidų taisymas ir išskaitos iš darbo užmokesčio.
 • Darbuotojų motyvavimas piniginėmis ir nepiniginėmis priemonėmis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Mikalopas

Mantas Mikalopas – advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“.

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas

      Kartu su įrašu gaunate ir el. pažymėjimą

Mokymo medžiaga

      Kartu su įrašu gaunate ir individualią mokymo medžiagą

Tęsti mokymų paiešką: