Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Darbo laiko režimai viešajame sektoriuje: galimybės nustatyti individualų ar suskaidytą režimą. Ką būtina žinoti?

Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 70€

Laikas ir vieta

2020-11-04, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
Darbo laiko režimai viešajame sektoriuje: galimybės nustatyti individualų ar suskaidytą režimą. Ką būtina žinoti? (tiesioginė seminaro transliacija)
70

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

Darbo kodeksas įteisinęs penkis darbo režimus, suteikė darbo santykiams daugiau lankstumo. Tačiau ar visos įstaigos tuo tinkamai naudojasi?

Kilusi pandemija dėl Covid-19 viruso gerokai pakoregavo įstaigų kasdieninį darbo organizavimą, todėl verta prisiminti Darbo kodekso nuostatas dėl skirtingų darbo režimų – kaip pasinaudojus jais arba jų deriniais suvaldyti sudėtingą dabartinę situaciją, kad būtų atskirti darbuotojų ir tarnautojų srautai bei užtikrinamas sklandus kiekvienos įstaigos darbas.

Temos

1 dalis. Advokatė Rūta Globytė

  1. Suskaidytos darbo dienos režimo teisiniai aspektai.
  2. Individualaus darbo laiko režimo teisinis pagrindas ir taikymo galimybės.
  3. Suskaidytos darbo dienos ir individualaus darbo laiko režimo atitiktinas poilsio ir darbo laikui.

2 dalis. Auditorė Jurgita Navikienė

  1. Penki skirtingi režimai – kuris vienas ar jų derinys naudingiausias? Darbo grafiko sudarymas.
  2. Darbo laiko žymėjimo ypatumai, darbuotojams nustačius skirtingus darbo režimus.
  3. Darbo užmokesčio skaičiavimo klausimai, pakeitus darbuotojo darbo režimą.
  4. Kasmetinių atostogų suteikimas darbuotojams, kai buvo pakeistas darbo režimas. Atostoginių skaičiavimo ypatumai.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Rūta Globytė

Teisininkė Rūta Globytė baigė studijas Mykolo Romerio universitete ir įgijo civilinės teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, bei Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo teisės magistro laipsnį jungtinėje Mykolo Romerio universiteto ir Savojos Monblano universiteto (Šamberi, Prancūzija) programoje. 2013 m. vasario mėn. Rūta atliko praktiką Lietuvos antstolių rūmuose, tų pačių metų spalio – lapkričio mėn atliko praktiką advokato Kazio Pėdnyčios ir partnerių advokatų kontoroje. Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. Iki 2015 m. kovo mėn. dirbo teisininke advokato Giedriaus Baziulio advokatų kontoroje, o 2015 m. gruodžio mėn. prisijungė prie iLAW teisininkų komandos. Pagrindinės teisininkės Rūtos Globytės praktikos sritys yra darbo teisė, darbo ginčų sprendimas, socialinės apsaugos teisė, civilinė teisė, administracinė teisė.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:15 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2020-11-04, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
70€
Darbo laiko režimai viešajame sektoriuje: galimybės nustatyti individualų ar suskaidytą režimą. Ką būtina žinoti? (tiesioginė seminaro transliacija)
70