This block has no preview;
Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Dalykinė komunikacija

  • Trukmė: 13 – 24 ak. val.
  • Kaina: 244 – 539€ (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti dalykinės komunikacijos įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 5 seminarai.

Darbuotojų patirtį darbo vietoje daugiausia lemia jų darbo kultūra ir bendravimas su kolegomis bei klientais. Bendra kultūra, pabrėžianti priklausomybės darbe jausmą, gali ugdyti teigiamą aplinką, kurioje pripažįstami ir apdovanojami pasiekimai, o darbuotojai įgalinami ir labiau motyvuojami prisidėti prie įmonės sėkmės. Be viso to, kiekvienas individualiai išgyvename tam tikras situacijas, ar tai būtų pasitikėjimo savimi stoka, ar tam tikros mąstymo klaidos, kurios neleidžia rasti bendro sutarimo darbo vietoje.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai

1. Administracinė ir kanceliarinė kalba

Kartais neteisingai manoma, kad svarbu tik taisyklingai rašyti lietuvių kalba, tačiau nė kiek ne mažiau svarbu ir taisyklingai tarti, ypač jei reikia kalbėti viešai. Nuo to neretai priklauso bendradarbių, partnerių požiūris apie Jus, apie Jūsų kvalifikaciją. Seminaro metu aptarsime vieno iš bendrinės kalbos sluoksnio – administracinės kalbos – vartojimo ypatybes, dažniausiai pasitaikančias negeroves. Daugiausia dėmesio skirsime rašto kalbai: leksikai morfologijai, sintaksei, tačiau nepamiršime ir sakytinės kalbos.

Standartinė kaina: 89-99 €


2. Etiketas ir protokolas. Taikymas ir rekomendacijos

Programa skirta susipažinti su protokolo ir etiketo normomis, taip pat kompetencijoms gilinti ir kartoti. Skirta visiems, kurie nori įgyti etiketo ir protokolo žinių, patogiai jaustis dalykinėse ir profesionaliose aplinkose. Protokolo reikalavimai įvairiose situacijose, renginiuose: susipažinimas ir prisistatymas, oficialūs pokalbiai, pokalbiai telefonu, oficialūs priėmimai, apranga, dalykiniai pietūs, naujų technologijų etiketas, bendravimo ir elgesio kultūra, lengvas pokalbis, dovanų dovanojimas, vizitinės kortelės ir t. t.

Standartinė kaina: 95-105 € (+ PVM)


3. Profesionali verslo komunikacija anglų kalba

Gera ir sklandi komunikacija anglų kalba tampa itin aktuali, jei ji mums reikalinga darbe, kai labai svarbu daryti įtaką žmonėms, su kuriais bendraujame ir su kuriais dirbame. Kiekvienas mažas nesusipratimas gali kainuoti daug, todėl būtina žinoti kertinius reikalavimus.

Standartinė kaina: 200 €


4. Nuotolinio susitikimo – bendravimo etiketas

COVID-19 pandemija dar labiau paspartino mūsų mokslo, komercinės veiklos, paslaugų, susitikimų ir pramogų persikėlimą į internetą. Skirta visiems, kurie nori įgyti etiketo ir protokolo žinių bendraujant nuotoliniu būdu.

Standartinė kaina: 70 € (+ PVM)


5. XXI a. technologijos ir dalykinė komunikacija

XXI a. technologijos ir technologijų etiketas padeda efektyviai komunikuoti. Darbuotojai išmoks „pardavimo gudrybių“ ir įtikinamai bendraus. Mokomasis seminaras supažindins Jus su dažniausiai kylančiais nesusipratimais ir suteiks žinių, kaip efektyviau, veiksmingiau ir lengviau bendrauti. Skirta visiems, kurie nori mandagiai ir dalykiškai bendrauti XXI a. technologijomis

Standartinė kaina: 85-95 € (+ PVM)


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.