This block has no preview;
Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimo ciklas

  • Trukmė: 8 – 58 ak. val.
  • Kaina: 200 – 1000€ (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 11 seminarų.

Darbuotojų patirtį darbo vietoje daugiausia lemia jų darbo kultūra ir bendravimas su kolegomis bei klientais. Bendra kultūra, pabrėžianti priklausomybės darbe jausmą, gali ugdyti teigiamą aplinką, kurioje pripažįstami ir apdovanojami pasiekimai, o darbuotojai įgalinami ir labiau motyvuojami prisidėti prie įmonės sėkmės. Be viso to, kiekvienas individualiai išgyvename tam tikras situacijas, ar tai būtų pasitikėjimo savimi stoka, ar tam tikros mąstymo klaidos, kurios neleidžia rasti bendro sutarimo darbo vietoje.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

 

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Pozityvaus mąstymo ugdymas

Pozityvi mąstysena gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, pagerinti nuotaiką ir netgi sumažinti tokių ligų kaip hipertenzija, depresija ir kitų su stresu susijusių sutrikimų tikimybę.

Standartinė kaina: 70 € (+ PVM)


2. Psichoemocinio saugumo užtikrinimas

Naujausių tyrimų duomenimis, nuo pandemijos pradžios psichinė sveikata pablogėjo 42 proc. pasaulio darbuotojų. Ką galima padaryti, kad palaikytume savo komandos narius šiais išbandymų laikais?

Standartinė kaina: 75 € (+ PVM)


3. Mąstymo klaidos – spąstai mūsų pasiekimams

Kokybiškas mąstymas pasireiškia gebėjimu priimti ir patikrinti įvairias prielaidas, analizuoti skirtingus požiūrius, priimti pagrįstus sprendimus, pateikti tinkamus argumentus. Deja, mūsų smegenys nepajėgios apdoroti visos informacijos ir mūsų mąstymo procese atsiranda įvairių kognityvinių iškraipymų, vadinami mąstymo klaidomis (Cognitive biases), kurie verčia mus mąstyti ne taip, kaip yra iš tikrųjų, o taip, kaip mes norėtume, kad būtų.

Standartinė kaina: 70 € (+ PVM)


4. Emocinis intelektas: įgūdžių tobulinimas

Įsivaizduokite darbo vietą, kurioje darbuotojai jaučiasi vertinami ir tinkamai parengti. Jie žino, kad yra didesnės misijos dalis, dirbdami su kitais pajėgūs sukurti erdvę, kurioje net ir priešingos asmenybės galėtų susiburti ir susitarti. Jei tai skamba kaip stebuklinga, mistinė vieta, nenusiminkite. Emocinio intelekto mokymai gali padėti Jums ten patekti.

Standartinė kaina: 105 – 115 € (+ PVM)


5. Kaip lavinti savo kritinį mąstymą?

Gebėjimas kritiškai mąstyti yra vertinamas kaip viena svarbiausių bazinių kompetencijų, pasireiškianti gebėjimu priimti ir patikrinti įvairias prielaidas, analizuoti skirtingus požiūrius, priimti pagrįstus sprendimus, pateikti argumentus.

Gera naujiena tai, kad kritinis mąstymas yra ne kažkoks ypatingas talentas, bet įgūdis. Kaip sportininkų lankstumas ar tikslumas. Tik reikia šį įgūdį lavinti.

Standartinė kaina: 75 € (+ PVM)


6. Lyderystės grėsmės ir jų prevencija

Ar, siekdamas ambicingų tikslų, tampi pažeidžiamas – sutriuškinamas nesėkmės atveju?

Esminiai klausimai – charizmatinio, demokratinio, „nesikišančio“, „į užduotis orientuoto“, „pasikeitimų“ lyderių grėsmės, kurias aptarsime ir ieškosime prevencinių priemonių.

Standartinė kaina: 60 € (+ PVM)


7. Pavydas ir pavyduliavimas darbo santykiuose

Aukštas komandos efektyvumas sunkiai įsivaizduojamas be tinkamų tarpusavio santykių, kai darbuotojai yra labiau suinteresuoti bendradarbiauti, o ne konkuruoti. Nesveika konkurencija, favoritizmas, kaltų ieškojimas, orientacija vien į rezultatą nepalaikant proceso metu – visa tai skatina pavydo atsiradimą santykiuose.

Standartinė kaina: 90 – 100 € (+ PVM)


8. Kaip skirtingų kartų darbuotojams efektyviai dirbti kartu?

Seminare sužinosite, kodėl jaunoji karta, mūsų požiūriu, elgiasi ne visai tinkamai, kaip rasti su jais bendrų sąlyčio taškų bei kaip juos uždegti tobulėti, siekti tikslo ir tapti lojaliais, motyvuotais darbuotojais.

Standartinė kaina: 95 – 105 € (+ PVM)


9. Efektyvus bendravimas ir bendradarbiavimas komandoje, kai emocijos trukdo

Efektyvus darbas komandoje ir bendravimas grupėje yra būtinas norint pasiekti užsibrėžtus tikslus. Šiuose mokymuose išmoksite: priimti teisingus sprendimus, būti kūrybingesni ir novatoriškesni, valdyti konfliktus ir dirbti su sunkiais komandos nariais, derėtis dėl pageidaujamų rezultatų, patobulinti grupinę komunikaciją.

Standartinė kaina: 105 – 115 € (+ PVM)


10. Mobingas organizacijoje ir jo stabdymas

Daugelis darbdavių pabrėžia darbuotojų įtraukimą į įstaigos, įmonės ar organizacijos veiklos procesus, bendrą tikslų siekimą, tačiau darbuotojų ir kolegų ilgalaikis, sistemingas puolimas ir terorizavimas (mobingas) – vis dar itin didelė problema. Psichologinis spaudimas darbuotojui paprastai sukelia didelę emocinę įtampą, daro neigiamą įtaką darbo kokybei, darbuotojo motyvacija mažėja.

Standartinė kaina: 105 – 115 € (+ PVM)


11. Įvadas į mindfulness

Mokymų metu lektorė pristatys:

  • Kas yra mindfulness, ir kas tai nėra.
  • Kokias naudas gali gauti praktikuojantys.
  • Bazinius patarimus praktikų atlikimui.

Standartinė kaina: 150 €


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.