This block has no preview;
Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

BDAR ir kibernetinio saugumo mokymų ciklas

  • Trukmė: 13 – 31 ak. val.
  • Kaina: 190 – 600 EUR (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti BDAR ir kibernetinio saugumo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 7 seminarai.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Darbuotojų duomenų tvarkymas, IT priemonių naudojimas, nuotolinis darbas

Pasaulyje susiklosčius neeilinei situacijai, susijusiai su COVID-19 ligos plitimu, daugelyje valstybių, įskaitant Lietuvą, įvestas karantino režimas, dėl kurio darbdaviams kilo didelių iššūkių, susijusių su veiklos tęstinumo užtikrinimu. Vienas tokių iššūkių – darbuotojų stebėsena, tinkamas techninių technologijų naudojimas ir nuotolinis darbas. Darbdaviai susiduria su iššūkiais kaip tinkamai organizuoti nuotolinį darbą, kaip užtikrinti darbuotojams paskirtų užduočių vykdymo kontrolę ir kita.

Standartinė kaina: 70 EUR (+ PVM)


2. Tinkamas duomenų apsaugos užtikrinimas vykdant prekių ir paslaugų rinkodarą

Atitiktis Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (toliau – BDAR) yra naujas konkurencinis pranašumas vykdant komercinę veiklą. Vartotojai vis daugiau dėmesio skiria savo teisių pažinimui ir duomenų apsaugai, todėl verslas turi užtikrinti, kad klientų asmens duomenų tvarkymas ir apsauga atitiktų BDAR reikalavimus ir klientų lūkesčius.

Standartinė kaina: 60 EUR (+ PVM)


3. BDAR baudos. Ko galima pasimokyti iš baudų už BDAR pažeidimus?

Lietuva kol kas nėra tarp tų valstybių, kuriose buvo paskirtos milžiniškos baudos už BDAR pažeidimus, tačiau siekiant išvengti tokių baudų kaip, kad buvo paskirtos pvz. Google Inc – 50 milijonų eurų, H&M Hennes and Mauritz – 35,2 milijonai eurų, TIM – Telecom provider – 27,8 milijonai eurų kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse, būtina išanalizuoti už ką skiriamos baudos, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį tvarkant asmens duomenis ir tinkamai įgyvendinti BDAR numatytus reikalavimus. Svarbu pažymėti ir tai, jog Už BDAR reikalavimų pažeidimus atsakomybė gali kilti ne tik bendrovei, kaip juridiniam asmeniui, jos vadovui, kaip bendrovės valdymo organui, bet ir bendrovės darbuotojui, todėl tinkamas ir įvairiapusis asmenų, vienaip ar kitaip atsakingų už tinkamą asmens duomenų tvarkymą, informavimas ir mokymas yra neatsiejama dalis to, kaip yra užtikrinama atitiktis BDAR.

Standartinė kaina: 60 EUR (+ PVM)


4. Poveikio duomenų apsaugai vertinimas, teisėtų interesų vertinimas pagal BDAR

Seminaro metu bus pristatoma kaip teisingai atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą ir teisėto intereso vertinimą (balanso testą), kaip įvertinti kylančias rizikas ir į ką labiausiai atkreipti dėmesį. Bus pristatomi ir praktiniai pavyzdžiai, geroji praktika ir daromos klaidos.

Standartinė kaina: 100 EUR (+ PVM)


5. Asmens duomenų apsauga ir tvarkymas viešajame sektoriuje pagal BDAR

Taigi, seminaro metu bus aptariami asmens duomenų apsaugos bei tvarkymo niuansai viešajame sektoriuje. Taip pat bus skiriamas dėmesys DAP veiklai užtikrinant atitiktį BDAR, kokias konkrečiai funkcijas turi vykdyti DAP bei kaip įvertinti (įsivertinti) DAP veiklos kokybę bei pagrįstumą. Seminaras skirtas viešojo sektoriaus institucijoms, įmonėms ar įstaigoms, jų vadovams, pavaduotojams, teisininkams, duomenų apsaugos pareigūnams bei visiems kitiems asmenims, kurie savo veikloje tvarko asmens duomenis.

Standartinė kaina: 100 – 110 EUR


6. Kibernetinio saugumo stiprinimas: iššūkiai ir sprendimo būdai

Mokymų metu išanalizuosime būdus ir priemones, kurios leistų minimizuoti nuostolius, įvykus duomenų nutekėjimo incidentui.

Standartinė kaina: 85 EUR + PVM


7. Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijos

Šiame seminare lektorius dr. Darius Štitilis apžvelgs esamą situaciją, besiformuojančią praktiką, svarbius niuansus įgyvendinant kibernetinio saugumo reikalavimus įmonėse bei organizacijose. Lektorius taip pat pateiks praktines rekomendacijas dėl privalomų dokumentų bei jų nuostatų, rizikos vertinimo, dėl konkrečių kibernetinio saugumo organizacinių ir techninių priemonių.

Standartinė kaina: 120 EUR + PVM


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.