Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

AŠ – MENTORIUS: praktinė įkvepiančio lyderio treniruotė

Registruotis
 • 8 ak. val.
    Kaina: 220€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-05-17 – 2021-05-18, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
220€
AŠ – MENTORIUS: praktinė įkvepiančio lyderio treniruotė
Užsiėmimai vyks: gegužės 17 ir 18 dienomis.
220 (+ PVM)

Apie seminarą

Mokymai yra kupini geros nuotaikos, naujų atradimų, įkvėpimo iš kitų mokymų dalyvių bei konkrečių patarimų per patirtis, kurios motyvuoja ir ugdo. Teorijos bus tiek, kad suprastumėte, kur link einama, didžiąją laiko dalį paliekant diskusijoms, treniruotėms ir refleksijai.

Temos

 

 1. Dar iki mokymų reflektuosite apie didžiausius profesinius iššūkius, sukūrusius daugiausiai vertės Jūsų karjerose – stories worth sharing!
 2. Detaliau susipažinsite su mentoryste, jos neribotu potencialu, nauda ir tikslais, procesu, atsakomybėmis, mentorystės ribomis bei skirtumu tarp konsultavimo ir koučingo.
 3. Mokymų metu suvoksite savo patirties dalinimosi svarbą, o praktinių užduočių metu – istorijų grožį ir jėgą.
 4. Tiesiogiai su patirties dalinimusi susijusių užduočių metu treniruosite aktyvaus klausymo, klausinėjimo, istorijų pasakojimo ir grįžtamojo ryšio įgūdžius.
 5. Susipažinsite su labai konkrečia ir nesunkiai įsimenama istorijų pasakojimo struktūra, kurią pradėsite taikyti dar mokymų metu.
 6. Mokymų pabaigoje kiekvienas išeisite turėdamas (-a) aiškiai apibrėžtas savo ekspertines sritis, išgrynintą asmeninę motyvaciją mentoriauti, asmeninį ugdymosi tikslą bei 1 istoriją, tinkamą kitų įkvėpimui bei ugdymui.
 7. Mokymų metu praktikuojamas atvirumas ir kito priėmimas, o įgarsintos dalyvių istorijos stiprina grupę.
 8. Istorijų pasakojimo struktūra, kurią pristato ir perduoda konsultantas, yra universali naudoti skirtingiems tikslams pasiekti – ugdyti, komunikuoti apie vidinę organizacijos kultūrą, įtikėti ateities vizija, įgalinti kitus, etc.

Specialus pasiūlymas!

Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 200 Eur + PVM

ŽINIOMIS DALINASI

Saulius Alksnis

Karjeros ir mentorystės temų ekspertas, kuris padeda ir įkvepia organizacijas auginti ir motyvuoti savo darbuotojus diegiant mentorystės programas bei konsultuojant vidinės karjeros klausimais, taip realizuojant darbuotojų potencialą ir ugdant jų lyderystę. Konsultantas yra vienintelis Lietuvoje sertifikuotas EMCC (European Mentoring and Coaching Council) Global organizacijos narys, jos sistemoje stiprina susijusias kompetencijas ir sėkmingai kaupia savo profesinę patirtį.

Saulius – nepailstantis praktikas ir nuolatinis prasmės ieškotojas: sėkmingai plėtoja karjeros mentorystės platformą „idialogue“, konsultuoja įmones bei įstaigas, skaito pranešimus, taip pat didžiuojasi stovėjęs ant TEDxISM scenos kilimo, kurio pasirodymui ruošėsi daugiau kaip 50 valandų.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Mokymų trukmė – 8 akademinės valandos.

Mokymai vyksta po 4 ak. val. per dieną

Mokymų pradžia – 13.00 val., pabaiga – 16.15 val.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

13:00-16:15 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Registracija
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-05-17 – 2021-05-18, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
220€
AŠ – MENTORIUS: praktinė įkvepiančio lyderio treniruotė
Užsiėmimai vyks: gegužės 17 ir 18 dienomis.
220 (+ PVM)