Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Apskaitos dokumentai viešajame sektoriuje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

Seminaro metu bus kalbama apie pirminių apskaitos dokumentų reglamentavimą, teisės aktų patvirtintas dokumentų formas, bus pateikiami aptariamų dokumentų pavyzdžiai. Taip pat bus nagrinėjama, kokie dokumentai ir žurnalai, žiniaraščiai turi būti reguliariai pildomi.

Aktualūs teisės aktų pakeitimai:

 • Įsigaliojęs Finansinės apskaitos įstatymas, kuriame dideli pokyčiai įvyko su skaitmeninimu susijusiuose apskaitos tvarkymo ir organizavimo procesuose.
 • 7-asis ,,Apskaitos politikos, apskaitinių įverčių keitimas ir klaidų taisymas” VSAFAS pakeitimai, kuriais įtvirtinta apskaitos politikos keitimas ne tik retrospektyviniu, bet ir perspektyviniu būdu.
 • Naujai įsigaliojęs nutarimas ,,Dėl inventorizacijos taisyklių patvirtinimo”, nustatantis inventorizacijos objektą, periodiškumą, atlikimą ir įforminimą, taikomą viešojo sektoriaus subjektams.
 • Dokumentų ir archyvų įstatymo pakeitimai, kuriais atsisakyta nuostatų dėl ilgai ir trumpai saugomų elektroninių dokumentų. Tuo tarpu 2024-01-01 įsigalios to paties teisės akto pakeitimai, kuriais numatyta, kad valstybės archyvai iš valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir įmonių galės perimti saugoti jų registruose ir valstybės informacinėse sistemose esančius duomenis, reikšmingus istoriniams ir kitiems valstybės dokumentinio paveldo tyrimams.

Įstatymams bei įvairioms nuostatoms nuolat keičiantis, seminaras aktualus ne tik pradedantiesiems apskaitos dokumentų tvarkymo srityje, bet ir profesionalams.

Temos

 1. Elektroniniai ir popieriniai apskaitos dokumentai.
 2. Vidiniai įstaigos dokumentai – pažymos, protokolai, aktai ir pan.
 3. Dokumentų derinimas ir tvirtinimas įstaigos viduje.
 4. Dokumentų pasirašymas – kada tai privaloma ir kada tai vidinis sprendimas.
 5. Atsakomybės už dokumentų rengimą ir vykdymą taikymas.
 6. Apskaitos dokumentų judėjimas, pateikimo ir apdorojimo terminai – vidinės tvarkos atnaujinimas.
 7. Klaidų taisymas, patikslinamieji dokumentai, dingusių dokumentų atkūrimo reikalavimai.
 8. Atsiskaitymų su biudžetu dokumentavimas.
 9. Inventorizacijos dokumentai.
 10. Sutarčių su partneriais vykdymo dokumentavimas.
 11. Nuosavybės metodo įtakos nustatymas ir registravimas – kokie dokumentai rengiami.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Pietų pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden