Dažnai užduodami klausimai

1.  Kaip prisijungti prie sistemos?

Visi, užsisakę vaizdo seminarą ir apmokėję sąskaitą ne vėliau kaip 1 dieną iki pasirinktos datos, elektroniniu paštu gaus laišką, kuriame bus nurodytas prisijungimo kodas ir individuali prisijungimo prie sistemos nuoroda. Paspauskite šią nuorodą ir, sistemai paprašius prisijungimo kodo, įveskite kodą, nurodytą laiške.

2.  Nėra vaizdo. Ką daryti?

Patikrinkite ar Jūsų interneto naršyklė suderinama su „flash“ aplikacijomis. Rekomenduojama „Aobe flash player“ versija 10.3.181.14. Atsisiųsti galima čia

3.  Vaizdas yra, bet nėra garso. Ką daryti?

Patikrinkite, ar veikia Jūsų garso išvedimo įrenginys (ausinės / kolonėlės), ar dega indikatoriaus lemputė (jei tokia yra). Pabandykite prijungti kitą garso išvedimo įrenginį (ausines / kolonėles). Jeigu garsas vis tiek neatsirado, patikrinkite, ar Jūsų kompiuteryje įjungtas garsas. Tai galite padaryti pasileidę Sound Manager iš dešinėje pusėje esanios Tray panel. .junkite garsą, jei jis buvo išjungtas. Jeigu garsas neatsirado, patikrinkite, ar turite instaliuotą garso kortą.

4.  Negaliu iš naujo prisijungti prie sistemos. Kodėl?

Patikrinkite, ar teisingai įvedėte prisijungimo kodus. Patikrinkite, ar nesibaigė vaizdo seminarui skirtas laikas. (Primename, kad seminaras transliuojamas nuo 00:00 iki 23:59 val. pasirinktą dieną.) Problemai išlikus – kreipkitės į mūsų specialistus tel. (8 5)  263 9922 arba video@countline.lt.

5.  Negaliu seminaro žiūrėti pasirinktą dieną. Ar galiu pakeisti datą?

Galite, likus ne mažiau kaip 1 dienai iki seminaro susisiekite su mūsų specialistais tel. (8 5)  263 9922 arba video@countline.lt, ir mes perkelsime Jūsų vaizdo seminarą į kitą dieną. Apie laiko pakeitimą neįspėjus vėliausiai prieš 1 dieną ar įspėjus vėliau, vaizdo seminaras bus laikomas įvykusiu, ir Jūs nebeturėsite galimybės seminaro perkelti į vėlesnę datą.

6.  Negavau registracijos laiško. Kur kreiptis?

Jeigu Jūs, registruodamiesi internetu į vaizdo seminarą, pasirenkate artimiausių 2 dienų transliaciją, siūlome kreiptis į mūsų specialistus dėl registracijos patvirtinimo ir apmokėjimų suderinimo. Kreiptis galite tel. (8 5)  263 9922 arba video@countline.lt.

7.  Turiu klausimų vaizdo seminaro lektoriui. Kaip galiu juos užduoti?

Klausimus vaizdo seminarų lektoriams galima užduoti internetinių seminarų tinklalapyje http://iseminarai.lt/. Norint užduoti klausimus šioje sistemoje, reikia įsigyti kreditų, už kuriuos galėsite ne tik užduoti klausimą lektoriui, bet ir perskaityti kitų dalyvių klausimus ir atsakymus į juos. Jei Jūsų klausimas jau yra užduotas, galite už kreditus įsigyti tik atsakymą į jį. Kreditų internetiniams seminarams galima įsigyti tinklalapyje http://iseminarai.lt/lt/credits arba susisiekus su pardavimo vadybininke tel. (8 5)  263 9933. Tinklalapyje veikia tiesioginio apmokėjimo sistema – kreditus galėsite papildyti SMS žinute, atsiskaiius tiesiogiai per bankų elektroninės bankininkystės sistemas arba išrašius išankstinę sąskaitą faktūrą.

8.  Kodėl mano vaizdo seminaras suskaidytas į daug dalių?

Vaizdo seminaras suskaidytas į 15-16 minučių atkarpas Jūsų patogumui. Mažesnių atkarpų įkrovimas reikalauja mažesnių interneto išteklių, todėl Jums nereikės papildomai laukti. Baigus žiūrėti vieną seminaro dalį, programa automatiškai pradės transliuoti kitą dalį. Galite pradėti žiūrėti nuo bet kurios seminaro dalies.