Seminaro vaizdo įrašas

bigstock-03

Seminaro vaizdo įrašas – tai įvykusio auditorinio seminaro vaizdo įrašas, kurį galėsite pasižiūrėti prisijungę prie sistemos video.countline.lt tinklalapyje.

Visų vaizdo įrašų sąrašą galite rasti video.countline.lt arba čia.

2011 m. balandžio 28 d. auditoriaus Artūro Kapitanovo seminaro „Mokesčių deklaracijose pasitaikančių klaidų taisymas. Mokesčių /statymų taikymo aktualijos“ fragmentas.

Jūsų pasirinktą dieną įrašas bus pasiekiamas 24 val. Vaizdo įrašą Jūsų pasirinktą dieną galėsite sustabdyti, persukti ir žiūrėti neribotą kartų skaičių. Vaizdo įrašo negalėsite parsisiųsti ir išsisaugoti kompiuteryje ar kitoje laikmenoje. Sistemoje taip pat rasite įdėtą elektroninę seminaro medžiagą „pdf“ formatu, kurią galėsite išsisaugoti kompiuteryje

Papildoma informacija:
Užsisakydami vaizdo seminarą, galėsite pasirinkti transliavimo datą. Registruodamiesi internetu, pageidaujamą dieną įrašykite prie papildomos informacijos, registruodamiesi telefonu – pasakykite Jus aptarnaujančiai pardavimo vadybininkei.
Informaciniai laiškai su prisijungimo duomenimis bus siunčiami tik asmenims, apmokėjusiems sąskaitą ne vėliau kaip prieš 1 dieną iki pasirinktos transliacijos datos.
Sėkmingai vaizdo įrašo peržiūrai reikalingas garso išvedimo įrenginys (ausinės ar garso kolonėlės) ir internetas (optimalus greitis – 1 Mb/s). Iškilus techniniams nesklandumams galėsite kreiptis į mūsų specialistus darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. telefonu (8 5) 263 99 22 arba video@countline.lt. Švenčių ir poilsio dienomis konsultacijos dėl techninių klausimų, susijusių su vaizdo seminarų peržiūra, neteikiamos.
Prieš pradedant naudotis paslauga siūlome peržiūrėti dažniausiai užduodamų klausimų skiltį.