Visi lektoriai

Janina Sabaitė-Melnikovienė

Lektorė
koučingo specialistė ir verslo komunikacijos ekspertė

Informacija

Lektorė, koučingo specialistė ir verslo komunikacijos ekspertė Janina Sabaitė-Melnikovienė nuo 2000-ųjų dirba su organizacijų viešųjų ryšių, komunikacijos, rinkodaros, plėtros, pokyčių įgyvendinimo, socialinės atsakomybės bei personalo konsultavimo ir darbdavio įvaizdžio projektais.

2001 m. įgijo komunikacijos ir informacijos mokslų magistro laipsnį, vėliau kvalifikaciją kėlė viešojo administravimo, meno terapijos studijose. 2012 m. įgijo ICTA (International Coaches and Trainers Association) koučingo ir NLP meistro kvalifikaciją, 2015 m. baigė PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacija) personalo valdymo standartą, 2016 m. apgynė Employer Branding Academy (Švedija) profesionalo diplomą. Janina Sabaitė-Melnikovienė šiuo metu gilina savo kompetencijas psichoterapijos krypties (įsisąmoninimu grįsta kognityvinė elgesio terapija, LSMU podiplominės studijos) ir organizacinio bei komandų koučingo studijose (Erickson Coaching International).

Lektorė yra vykdžiusi mokymus ir projektus su tokiomis įmonėmis kaip „Edumint“, „Belam“, „Topo grupė“, „Žalvaris“, „Domus Lumina“, „Achema“, „Lietuvos energija“, Lietuvos prokuratūra, Bendrosios pagalbos centras ir kt.

1.00

Dėstomos temos


  1. Viešieji ryšiai;
  2. Rinkodara;
  3. Verslo plėtra;
  4. Pokyčių įgyvendinimas;