Jurgita Navikienė

Jurgita Navikienė

auditorė, mokesčių konsultantė, mentorė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn.

Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Visi lektoriaus seminarai:


Darbo laiko apskaita: suminė ar individualus režimas?
GPAIS: sklandus 2019 m. uždarymas, rami 2020 m. pradžia
Atlygio ir papildomų naudų sistemų kūrimas
Darbo užmokestis 2020 m.: naujausi mokesčių pakeitimai nuo sausio 1 d.
2019 m. finansinės atskaitomybės rengimas.
Kalėdinė žinių mugė
Turizmo įmonių finansinė apskaita ir mokesčiai 2020 m.
Statybos įmonių mokesčiai ir apskaita
Praėjusių buhalterinių laikotarpių klaidų taisymas
Bankrutuojančių, pertvarkomų ir likviduojamų įmonių apskaita
Aplinkosauginiai mokesčiai: apskaita, apskaičiavimas ir deklaravimas