GPAIS MOKYMAI IR KONSULTACIJOS

GPAIS KURSAI
Apskaitininkų-aplinkosaugininkų parengimas. Išklausęs kursus asmuo galės tvarkyti valdymo apskaitą įmonės registruose ir GPAIS sistemoje.
gpais-kursai-vilniuje gpais-kursai-internetuGPAIS PATIKRINIMAI/GPAIS IR ATLIEKOS
Patikrinimo akto išvada „pažeidimų nenustatyta“, skamba nerealiai? Nebeilgai. Seminaro metu išsklaidysime Jūsų abejones apžvelgdami 2019 m. patikrinimų praktikas ir pamokas, aptarsime dažniausias įmonių klaidas bei inspektorių veiklos ribas. Norite užsiimti atliekų tvarkymo veikla, bet nežinote, nuo ko pradėti? O galbūt jau esate atliekų tvarkytojas, bet vis dar turite klausimų? Seminaras kaip tik Jums, kadangi jo metu bus aptarti visi su atliekų tvarkymo veikla susiję niuansai – nuo leidimo paraiškos parengimo iki ataskaitos pateikimo GPAIS sistemoje.
gpais-seminaras gpais-atlieku-tvarkymasgpais-planavimas
GPAIS PLANAVIMAS
Gąsdina metų pabaigos darbai GPAIS sistemoje? Ateikite į seminarą ir išsiaiškinkite, kokių svarbiausių terminų turite nepamiršti, kaip ištaisyti klaidas GPAIS ar teisingai užpildyti deklaraciją. Sužinokite viską, kad metų pabaigos darbai būtų sklandūs.gpais-konsultacijos
GPAIS KONSULTACIJOS
Countline konsultantai parengs tvarkas ir sutvarkys Jūsų organizacijoje susidarančių gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitą bei parengs dokumentaciją. Padės sutvarkyti kitus svarbiausius darbus, susijusius su GPAIS prievolėmis.