Vadovams apie įstatymų teikiamas lengvatas ir išimtis

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Mokesčių slėpimas – tai jau nusikaltimas. Tačiau naudotis mokesčių lengvatomis – visiškai legalu. Ir tai padeda sutaupyti apyvartinių lėšų. Tačiau naudotis mokesčių lengvatomis nėra jau taip paprasta – privalu žinoti mokesčių įstatymų reikalavimus bei išimtis, o ypač juos tinkamai taikyti, nes daugelis lengvatų susijusios su papildomomis sąlygomis. Kaip susigaudyti norminių aktų vingrybėse ir nepraleisti progos legaliai sumažinti mokesčių sąnaudas – šis seminaras būtent apie tai.
Maža to, į konkrečias dažniausiai pasitaikančias situacijas pažvelgsime visų svarbiausių mokesčių aspektu – pelno, pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto ir kitų. Atsakysime į klausimus – kada forminti darbo santykius, o kada gali būti civilinė sutartis su fiziniu asmeniu.

Seminarą veda auditorė Jurgita Navikienė ir advokatas Mantas Mikalopas.

Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Mantas Mikalopas Mantas Mikalopas yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas.

Temos:

1 dalis. Advokatas Mantas Mikalopas (10.00–11.30 val.)

 1. Darbo kodekso nuostatos, padedančios efektyviau spręsti darbo ginčus;
 2. Praktinių situacijų iš teismų praktikos analizė;
 3. Advokato patarimai efektyviam Darbo kodekso taikymui.

2 dalis. Auditorė, apskaitos ir mokesčių konsultantė Jurgita Navikienė. (11.45–16:30 val.)

 1. Geriausios apskaitos politikos pasirinkimo alternatyva. Sąskaitų plano suderinimas, įgyvendinant reikalavimus dėl Standartinės audito duomenų laikmenos teikimo.
 2. Finansinės apskaitos paprastumas ir skaidrumas – teisingi mokesčiai.
 3. Pelno mokesčio planavimo galimybės. Lengvatos.
 4. Pridėtinės vertės mokesčio grėsmės – reikalavimai dokumentų pakankamumui. Nulinio PVM tarifo taikymo reikalavimai. Mišrios veiklos problematika. Atvirkštinio PVM mechanizmo taikymas.
 5. Gyventojų pajamų apmokestinimo atvejų analizė. Duomenų apie gyventojų pajamas šaltiniai. Gyventojų veiklos formos pasirinkimo galimybės ir apmokestinimo našta. Rizikos dėl neteisingai pasirinkto sandorio.
 6. Mokesčių administravimo ribų praplėtimas – iMAS. Mokesčių amnestija. Kaip netapti nepatikimu mokesčių mokėtoju?
 7. Kūrybinės apskaitos aspektai.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–14.45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 12:15-13:15 (pietūs).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-09-12 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-09-12 9:002019-09-12 14:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Vadovams apie įstatymų teikiamas lengvatas ir išimtisUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Vadovams apie įstatymų teikiamas lengvatas ir išimtis Seminaro data: 2019-09-12 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 14:45 val. Seminaro trukmė: 9.00–14.45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai), 12:15-13:15 (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2019-09-17 Miestas: Kaunas Vieta: Viešbutis „ Europa Royale Kaunas“, Į kalendorių kalendorius2019-09-17 9:002019-09-17 14:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Vadovams apie įstatymų teikiamas lengvatas ir išimtisUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Vadovams apie įstatymų teikiamas lengvatas ir išimtis Seminaro data: 2019-09-17 Seminaro vieta: Viešbutis „ Europa Royale Kaunas“, Kaunas , Kursų laikas: 9:00 - 14:45 val. Seminaro trukmė: 9.00–14.45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai), 12:15-13:15 (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „ Europa Royale Kaunas“, Kaunas , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Vadovams apie įstatymų teikiamas lengvatas ir išimtis"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/vodovams-apie-lengvatas-ir-ismintis-reguliavimas-taikymas-ir-naujoves/