Viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos 2020 m.

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

COBALT logo x170.

Seminarą vedą advokatas dr. Deividas Soloveičik, advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupė vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

Viešieji pirkimai – sudėtinga sritis tiek reguliavimo, tiek jo praktinio taikymo aspektais. Ir iš tiesų kartais nutinka, jog paprastos šių pirkimų procedūros tampa nemenku iššūkiu joje dalyvaujančioms įmonėms ar  pačioms perkančiosioms organizacijoms.

Gebėjimas tinkamai pasiruošti viešųjų pirkimų procedūroms, identifikuoti potencialius interesų konfliktus, galimas pasirašytų sutarčių vykdymo problemas bei netikėtumus – neabejotinai svarbi prielaida išvengti ilgai trunkančių ir visomis prasmėmis nenaudingų ginčų. Konkrečios žinios tam tikrais viešųjų pirkimų santykių reguliavimo ir praktinio taikymo klausimais prisideda ir prie gebėjimo tinkamai realizuoti savo teises, efektyviai ginti pažeistus interesus.

Tad COUNTLINE kviečia viešųjų pirkimų dalyvius, su šiais pirkimais dirbančius specialistus, advokatus, teisininkus ir visus besidominčius į seminarą, kurio metu vienas daugiausiai teorinių ir praktinių žinių apie viešuosius pirkimus turintis bei puikiai gebantis jas perteikti lektorius aptars svarbiausius klausimus šiomis temomis:

  1. Rinkos konsultacija, kaip priemonė pasiruošti viešajam pirkimui;
  2. Interesų konfliktai: jų rūšys ir prevencijos priemonės, situacijos sprendimo teisinis algoritmas;
  3. Viešo pirkimo sutarčių pažeidimai: kas yra esminis pažeidimas? Kas laikoma sutarties vykdymu su dideliais ir nuolatiniais trūkumais?
  4. Melagingos informacijos pateikimo perkančiajai organizacijai samprata?
  5. Ar patekimas į nepatikimų tiekėjų sąrašą reiškia galutinę diskvalifikaciją iš viešųjų pirkimų procedūrų?
  6. Pasiūlymo paaiškinimas versus pasiūlymo keitimas: kada yra kas? Kiek leidžiama aiškinti pasiūlymą ir kada jis privalo būti atmestas dėl jo pakeitimo?

Aktuali nacionalinė ir Europos teismų praktika

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 130 Eur (su pietumis).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-12-17 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Į kalendorių kalendorius2019-12-17 10:002019-12-17 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos 2020 m.UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos 2020 m. Seminaro data: 2019-12-17 Seminaro vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Viešųjų pirkimų aktualijos ir tendencijos 2020 m."

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 150.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/viesuju-pirkimu-aktualijos-ir-tendencijos-2020-m/