Viešas kalbėjimas – teorija praktikoje

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

APIE LEKTORIŲ. Teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas Tadas Montrimas 2012 metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (aktoriaus specialybę), o 2014 metais Maskvos dailės teatro institute įgijo teatro režisieriaus magistro laipsnį. Nuo 2011 metų stato spektaklius Lietuvoje ir Rusijoje, rengia mokymus aktorinio meistriškumo, viešojo kalbėjimo bei kūrybiškumo temomis.

Vadove, ar jau pasiruošei kalbą įmonės kalėdiniam renginiui?

Nenumaldomai artėja šventės. Įmonių vadovams tai ne tik džiaugsmo, bet ir papildomų rūpesčių metas: reikia pabaigti finansinius metus, suplanuoti ateinančius, pasveikinti partnerius bei kolegas ir… pasakyti įkvepiančią, nepamirštamą, galingą kalbą įmonės kalėdiniame vakarėlyje!
Kalbėjimas žmonėms yra natūralus dalykas, mes bendraujame vienas su kitu nuolat. Bet viskas sudėtingiau kaskart, kai tenka kalbėti vienam prieš grupę žmonių. Atsakomybės ir baimės „susimauti“ našta ne vienam tarsi surakina liežuvį ir ištuština paprastai sąmojų kupiną galvą. O jei dar nuo pasakytų žodžių priklausys įmonės ateitis, partnerių palankumas ar investuotojų sprendimas?

Gera žinia ta, kad geru oratoriumi dar niekas negimė – visi jais tapo! Dabar – Tavo eilė!
Praktiniuose Viešojo kalbėjimo mokymuose, kuriuos ves režisierius Tadas Montrimas, Tu sužinosi:

  • kaip parengti nepakartojamą kalbą;
  • kaip kalbėti, kad būtum nepamirštamas;
  • ką daryti su savo rankomis, kojomis ir akimis;
  • kaip suvaldyti stresą;
  • kaip susidraugauti su mikrofonu;
  • kaip ir kada repetuoti savo kalbą;
  • ką daryti prieš pat lipant ant scenos.

+ vertingi patarimai nenumatytoms situacijoms.
+ teorines žinias išbandysime praktiškai.

Tikslus žodis nuo apytikslio skiriasi tiek, kiek žaibas nuo jonvabalio. (Markas Tvenas)“ 

Papildoma informacija:

Vietų skaičius ribotas!

Specialus pasiūlymas!
Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 90 Eur + PVM (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-12-06 Miestas: Vilnius Vieta: Domus Maria, Į kalendorių kalendorius2019-12-06 10:002019-12-06 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Viešas kalbėjimas – teorija praktikojeUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Viešas kalbėjimas – teorija praktikoje Seminaro data: 2019-12-06 Seminaro vieta: Domus Maria, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Domus Maria, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Viešas kalbėjimas – teorija praktikoje"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 115.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/viesasis-kalbejimas/