Darbo kodekso taikymas viešajame sektoriuje

Teorija ir praktika

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis.

Advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Mykolo Romerio universitete apgynė socialinių mokslų (teisės) daktaro disertaciją. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį, taip pat BI Norvegijos vadybos instituto vadybos magistro laipsnį. Nuo 2002 m. – advokatas. Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ įkūrėjas ir partneris. Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos prezidentas. Nuo 2005 m. dėsto darbo teisę ir verslo teisę, nuolat skelbia straipsnius leidiniuose „Jurisprudencija“, „Verslo žinios“, „Juristas“, „Vadovo pasaulis“ ir kt. Lektoriaus specializacija – darbo teisė, įmonių teisė, sutarčių teisė ir atstovavimas teismuose. Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge šis advokatas yra išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Tyrime dalyvavę žinyno šaltiniai įvardijo kontoros vadovaujantįjį partnerį Tomą Bagdanskį kaip „darbo teisės guru“.

Temos:

  • Valstybės tarnybos įstatymo santykis su Darbo kodeksu.
  • Lokalūs dokumentai, jų turinys.
  • Darbuotojų atstovai: darbo tarybos ir profesinės sąjungos, lokalių dokumentų priėmimas ir derinimas
  • Darbo užmokestis – Valstybės tarnybos įstatymo, valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo ir Darbo kodekso taikymas ir ribų nustatymas.
  • Darbo organizavimas, darbo laiko režimai, nuotolinis darbas, budėjimai, ne visas darbo laikas, viršvalandinis darbas, darbas poilsio ir švenčių dienomis.
  • Atostogų suteikimas.
  • Valstybės tarnautojų ir darbuotojų atleidimas: atleidimo pagrindai, priežastys ir dokumentacija.
  • Valstybės tarnautojų ir darbuotojų materialinė, drausminė ir tarnybinė atsakomybė dėl neteisėtų aktų ir sprendimų ir žalos valstybės institucijai atlyginimas.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00-13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-12-16 Miestas: Vilnius Vieta: Countline mokymų klasė, Į kalendorių kalendorius2019-12-16 10:002019-12-16 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Darbo kodekso taikymas viešajame sektoriujeUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Darbo kodekso taikymas viešajame sektoriuje Seminaro data: 2019-12-16 Seminaro vieta: Countline mokymų klasė, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00-13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Countline mokymų klasė, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Darbo kodekso taikymas viešajame sektoriuje"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 95.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/valstybes-tarnautojo-tarnybine-ir-materialine-atsakomybe-pagal-naujos-redakcijos-valstybes-tarnybos-istatyma-bei-darbuotojo-atsakomybe-pagal-darbo-kodeksa/