Teritorijų planavimo aspektai. Detaliųjų planų keitimas ir koregavimas

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Kristina Sabaliauskienė „CEE Attorneys“ Vilniaus biuro vyresnioji teisininkė. Ji yra statybos pramonės grupės vadovė. Kristinos specializacija – nekilnojamojo turto teisė, įskaitant pirkimo ir pardavimo bei nuomos sandorius, statybos teisė ir turto valdymas, taip pat įmonių teisė ir teisiniai ginčai. Kristina taip pat turi daug patirties atstovaujant klientus viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektuose, juos rengiant ir valdant. Ji yra vienas iš nedaugelio viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektų teisės ekspertų Lietuvoje.

 

Teritorijų planavimas – kompleksinis, sudėtingas ir įvairius valstybės, visuomenės bei atskirų jos narių interesams suderinti skirtas procesas, pasižymintis ne tik plačiu teisiniu reglamentavimu, bet ir neretai kylančiais sunkumais inicijuojant, organizuojant planavimo procedūras, jas vykdant ar jose dalyvaujant.

Kartais nutinka taip, kad parengto, patvirtinto ir paskelbto teritorijų planavimo dokumento sprendiniai nebetenka aktualumo ar net trukdo vykdyti norimą veiklą konkrečioje teritorijoje, todėl kyla poreikis juos keisti ar koreguoti. Tačiau vien iš Teritorijų planavimo įstatymo 28 straipsnio ir su juo susijusių šio įstatymo nuostatų turinio matyti, kad detaliųjų planų, kaip kompleksinio planavimo dokumentų (jų sprendinių), keitimas ar koregavimas nėra jau toks paprastas ir, kaip rodo praktika, – tai daug klausimų ir praktinių iššūkių kelianti sritis.

Dėl paprastai didelio suinteresuotų asmenų dėmesio kompleksinio planavimo dokumentų rengimui, keitimui ar koregavimui, netinkamas procedūrų vykdymas ar atskirų su planavimu susijusių veiksmų atlikimas neretai sukelia ginčus, apsunkinančius tolesnes procedūras ar planavimo dokumento sprendinių įgyvendinimą. Nepamirškime ir valstybinę teritorijų planavimo priežiūrą vykdančių institucijų. Tad tinkamas aptariamų planavimo procedūrų išmanymas gali sutaupyti nemažai laiko ir lėšų. Šis išmanymas aktualus ne tik planavimą organizuojantiems ir vykdantiems, bet ir kitiems šiame procese dalyvaujantiems suinteresuotiems asmenims, siekiantiems, kad numatomi sprendiniai nepažeistų jų teisių ir teisėtų interesų.

Temos:

  • Detaliųjų planų keitimas ir koregavimas; kriterijai pasirenkant procedūrą;
  • Detaliojo plano koregavimo procedūros ir jų skirtumai, praktinės problemos;
  • Keičiamo teritorijų planavimo dokumento rengimo ir keitimo (koregavimo) viešinimo procedūros, skirtumai;
  • Detaliojo plano naikinimas;
  • Kiti aktualūs klausimai.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-09-19 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių kalendorius2019-09-19 10:002019-09-19 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Teritorijų planavimo aspektai. Detaliųjų planų keitimas ir koregavimasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Teritorijų planavimo aspektai. Detaliųjų planų keitimas ir koregavimas Seminaro data: 2019-09-19 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Teritorijų planavimo aspektai. Detaliųjų planų keitimas ir koregavimas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/teritoriju-planavimo-praktiniai-aspektai-detaliuju-planu-keitimas-ir-koregavimas-problematika/