Sutarčių rengimas ir sudarymas

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Mokymai yra orientuoti į teisinio išsilavinimo neturinčius, tačiau kasdienio darbo praktikoje nuolat su sutarčių rengimo ir sudarymo klausimais susiduriančius privačių įmonių ir valstybės bei savivaldybių institucijų darbuotojus. Mokymų metu, atsižvelgiant ne tik į galiojantį teisinį reguliavimą, bet ir į aktualią teismų praktiką, bus aptarti svarbiausi ir praktikoje dažniausiai pasitaikantys sutarčių rengimo, sudarymo klausimai bei daromos klaidos.

Seminarą veda dr. Ramūnas Birštonas - Vilniaus universiteto Teisės fakulteto partnerystės profesorius, advokatas. Dirbo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėju, šiuo metu yra Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių komisijos pirmininkas. Nuolat veda seminarus ir skaito paskaitas specialistams (teisėjams, advokatams, auditoriams, valstybės tarnautojams, privačių įmonių darbuotojams ir kt.) įvairiais civilinės teisės ir intelektinės nuosavybės teisės klausimais, yra daugelio teisės mokslinių publikacijų autorius.

Temos:

 • Pasirengimas sutarties sudarymui ir derybos;
 • Ikisutartiniai santykiai;
 • Preliminarioji sutartis;
 • Konfidencialumo užtikrinimas ikisutartiniuose santykiuose;
 • Sutarčių sudarymo tvarka;
 • Sutarčių formos;
 • Bendrieji reikalavimai sutarties tekstui;
 • Sutarties turinys;
 • Tipinių sutarties turinio elementų aptarimas;
 • Mišrios sutartys.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė:  9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-09-19 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-09-19 09:002019-09-19 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Sutarčių rengimas ir sudarymasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Sutarčių rengimas ir sudarymas Seminaro data: 2019-09-19 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 12:15 val. Seminaro trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Sutarčių rengimas ir sudarymas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 110.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/sutarciu-rengimas-ir-sudarymas-2/