Skolų išieškojimas užsienyje ir Lietuvoje

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Seminarą veda: Aleksandras Selezniovas ir Brigita Palavinskienė.

Susidūrę su skolininkais neretai suprantame, kad atgauti skolas nėra taip paprasta.  Ką jau kalbėti apie atvejus, kada kai kurie laisvu asmenų judėjimu, kaip viena iš pagrindinių Europos Sąjungos garantuojamų laisvių, bei apskritai nuolat vykstančių globalizacijos procesų suteikiamomis galimybėmis apsigyventi užsienio valstybėse pasinaudoję asmenys „pamiršta“ savo skolas Lietuvoje. Vis dažniau gyventojai bei verslas susiduria ir su nesąžiningais ar finansinių problemų turinčiais bei vykdyti  savo įsipareigojimus vengiančiais kontrahentais, įsikūrusiais ar įsisteigusiais užsienio šalyse. Be to, tenka pripažinti, kad nemaži iššūkiai kreditorių ar jų interesais veikiančių antstolių bei kitų skolų išieškojimo (valdymo) specialistų laukia ir siekiant išsiieškoti skolas iš Lietuvoje esančių skolininkų.

Žinios apie su skolų išieškojimu ir vykdymu susijusį teisinį reguliavimą, šio reguliavimo pokyčius, realias taikymo problemas ir kaip jų išvengti, skolų išieškojimo būdus, procedūras bei laukiančius iššūkius prisideda prie gebėjimo įvertinti galimą išieškojimo trukme, sąnaudas bei perspektyvas, taip priimant kuo geresnius sprendimus aptariamais klausimais. Neabejotina ir tai, kad žinios apie tai, kokios  teisinės procedūros egzistuoja ir kokiais būdais galima išsiieškoti skolą iš Europos Sąjungos narėje arba trečiojoje valstybėje esančio ar ten turto turinčio skolininko yra svarbios sprendžiant, ar verta bandyti atgauti skolą iš tokių skolininkų.

Seminaro metu ne tik  bus aptarti svarbūs ir aktualūs skolų išieškojimo reglamentavimo aspektai, įskaitant nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigaliosiantys  Civilinio proceso kodekso pakeitimai, susiję su išieškojimo ir vykdymo procesu, bet ir išgirsite naudingų patarimų bei praktinių įžvalgų skolų išieškojimo Lietuvoje ir užsienyje temomis.

Temos:

 • Naujausi CPK pakeitimai, susiję su skolų išieškojimu ir vykdymo procesu:
  • Ikiteisminiai skolų išieškojimo būdai;
  • Teismo sprendimo dėl skolos priteisimo reikšmė;
  • Teismo sprendimo realus įgyvendinimas.
 • Skolos išieškojimas Lietuvoje:
  • Pagrindinės teisminės procedūros, jų taikymo sąlygos;
  • Skolos užtikrinimo būdai;
  • Sklandaus vykdymo proceso užtikrinimas (kreditoriaus teisės ir pareigos).
 • Skolos išieškojimas užsienyje:
  • Pagrindinės skolų išieškojimo ES teisminės procedūros, jų taikymo sąlygos;
  • Teismo sprendimo galia kitoje ES valstybėje narėje: pripažinimas ir vykdymas;
  • Ką būtina žinoti prieš inicijuojant skolos išieškojimą trečiojoje valstybėje?

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-09-16 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-09-16 10:002019-09-16 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Skolų išieškojimas užsienyje ir LietuvojeUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Skolų išieškojimas užsienyje ir Lietuvoje Seminaro data: 2019-09-16 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Skolų išieškojimas užsienyje ir Lietuvoje"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/skolu-isieskojimas-uzsienyje-ir-lietuvoje-2/