Efektyvi skaitmeninė rinkodara eksportuojantiems

Mokymų trukmė
3 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Sigitas Brazinskas – tarptautinės plėtros ekspertas, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio kompanijomis, joms plečiantis į įvairias rinkas, įmonėms kuriant ir įgyvendinant rinkodaros ir plėtros planus, teikia konsultacijas ir rekomendacijas dėl tobulinimo ir konkurencingumo didinimo, veda mokymus, dirba tarptautinių organizacijų ir kompanijų vykdomuose projektuose, atlieka tyrimus. Jis taip pat yra tarptautinių parodų organizatorių ir internetinių platformų atstovas Baltijos šalyse. Turi ilgalaikę praktinę patirtį Šiaurės regione ir kitose rinkose (Rusija, Ukraina, Centrinė Azija).

Į skaitmeninę rinkodarą B2B sektorius turi žiūrėti kaip į dar neužkariautą teritoriją, kurioje atsidūrus pirmiems įgaunamas milžiniškas pranašumas. Apie skaitmeninių rinkodaros priemonių panaudojimą eksportui auginti kalbės tarptautinių parodų organizatorius ir internetinių platformų atstovas Baltijos šalyse S. Brazinskas.

Temos:

  • Kintantys eksporto plėtros modeliai, virsmas skaitmenizacijos link.
  • Skaitmenizacijos vaidmuo ir pritaikomumas įvairių sektorių atžvilgiu.
  • Off-line vs on-line: sinergija ir tarpusavio papildomumas bei skirtumai.
  • Eksporto sėkmės atvejai ir jos prielaidos.
  • Augančios internetinės platformos (marketplaces): grėsmė, alternatyva ar papildomumas tradiciniams eksporto rinkodaros instrumentams?
  • Apibendrinimai, išvados.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–12.15 val. Registracija 9.30–10.00 val.

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-03-19 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių kalendorius2020-03-19 10:002020-03-19 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Efektyvi skaitmeninė rinkodara eksportuojantiemsUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Efektyvi skaitmeninė rinkodara eksportuojantiems Seminaro data: 2020-03-19 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 12:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai),13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Efektyvi skaitmeninė rinkodara eksportuojantiems"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 75.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/skaitmeniniu-rinkodaros-priemoniu-naudojimas/