Sandorių kainodara: dokumentų rengimas ir duomenų bazių pristatymas

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Vykintas Valiulis - audito bendrovės „Grant Thornton Baltic“ partneris ir mokesčių projektų vadovas, turintis ilgesnę nei 10 metų praktinio darbo patirtį mokesčių srityje, įskaitant ir vienoje iš didžiausių audito ir verslo konsultavimo bendrovių, kurioje įgijo neįkainojamos patirties konsultuodamas didžiausias Lietuvos ir užsienio įmones. Vykintas taip pat yra patyręs lektorius bei publikacijų įvairiomis mokesčių temomis autorius.

Akvilė Bartasevičiūtėužima vadovaujamas pareigas RoyalityRange, Inc (JAV), turi daugiau kaip 5 metų pardavimų patirtį Londone ir Niujorke. Akvilė yra baigusi vadybos studijas Birmingamo universitete (Jungtinė Karalystė).

Nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojo ir visiškai naujos redakcijos sandorių tarp susijusių asmenų kainodaros taisyklės, taikomos rengiant kontroliuojamųjų sandorių kainodaros dokumentus už 2019 metų ir vėlesnius mokestinius laikotarpius. Pakeitimai iš tiesų yra reikšmingi, priimti, be kita ko, atsižvelgiant į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Sandorių kainodaros gaires tarptautinėms įmonėms ir mokesčių institucijoms bei kartu įgyvendinant kai kurias EBPO ir G20 valstybių vadovų patvirtinto Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo projekto veiksmo rekomendacijas.

Viena vertus, reglamentavimo pasikeitimai numato gerokai daugiau pareigų, susijusių su kontroliuojamųjų sandorių kainodaros dokumentų rengimu, šių dokumentų turiniu. Kita vertus, įtvirtinti ir pakeitimai, šiek tiek sumažinantys įmonėms tenkančią naštą dėl aptariamos dokumentacijos rengimo.

Temos:

Kadangi apie šiuos sandorių kainodaros reikalavimus reikėtų žinoti iki metams pasibaigiant ir, neabejotinai, dar iki sudarant atitinkamus sandorius, COUNT LINE kviečia į seminarą, kurio metu apžvelgsime kainodaros taisyklių esminius reikalavimus ir pateiksime praktinių patarimų:

  • dėl paslaugų sandorių kainodaros nustatymo ir pagrindimo;
  • dėl finansavimo (paskolų) sandorių kainodaros nustatymo ir pagrindimo;
  • dėl nematerialiojo turto (honorarų) sandorių kainodaros nustatymo ir pagrindimo.

Taip pat pristatysime RoyaltyRange sandorių duomenų bazę bei paslaugų, finansavimo ir nematerialiojo turto sandorių duomenų bazes – įrankius, kurie neabejotinai palengvins kontroliuojamųjų sandorių kainodaros dokumentacijos rengimą.

  • Sandorių kainodaros projektams / dokumentacijai naudojamos RoyaltyRange duomenų bazės;
  • Intelektinės nuosavybės / honorarų sutarčių duomenų bazės pristatymas;
  • Paslaugų sutarčių duomenų bazės pristatymas;
  • Paskolų sutarčių duomenų bazės pristatymas.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-10-09 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-10-09 10:002019-10-09 14:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Sandorių kainodara: dokumentų rengimas ir duomenų bazių pristatymasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Sandorių kainodara: dokumentų rengimas ir duomenų bazių pristatymas Seminaro data: 2019-10-09 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Sandorių kainodara: dokumentų rengimas ir duomenų bazių pristatymas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 110.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/sandoriu-kainodara-dokumentu-rengimas-ir-duomenu-baziu-pristatymas/