Rizikos vertinimas ir valdymas taikant ir užtikrinant BDAR

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Rizikos vertinimas ir valdymas yra neatsiejama asmens duomenų apsaugos dalis. Deja, šiuo metu retas duomenų valdytojas ar tvarkytojas asmens duomenų tvarkymo operacijas vykdo ir (ar) saugumo priemones nustato tinkamai įvertinęs kylančias rizikas. Dalis duomenų valdytojų ar tvarkytojų tvarko asmens duomenis iš viso neįvertinę kylančios rizikos, o tai gali būti traktuojama kaip esminių BDAR reikalavimų nesilaikymas. Dažnai daromos klaidos praktikoje neteisingai pagrindžiant asmens duomenų saugumo pažeidimo pavojaus lygį, sprendžiant dėl poveikio duomenų apsaugai vertinimo, nustatant saugumo priemones ir kitais atvejais.

Šis seminaras skirtas tiek privačiam, tiek viešajam sektoriams, kiekvienam duomenų valdytojui ar tvarkytojui. Seminaro metu bus pristatoma, kaip tinkamai vertinti ir valdyti riziką kasdieninėje veikloje tvarkant asmens duomenis ir užtikrinant atitiktį pagal BDAR, atliekant periodinius atitikties BDAR auditus / patikrinimus, atliekant poveikio duomenų apsaugai vertinimą, valdant asmens duomenų saugumo pažeidimus, taip pat nustatant asmens duomenų (IT) saugumo priemones. Seminaro metu bus pateikiama daug praktinių pavyzdžių.

Temos:

 • Įvadas į rizikos vertinimą ir valdymą. Ko reikalauja BDAR?
 • Rizikos duomenų subjektų teisėms ir laisvėms vertinimo pagrindai.
 • Kodėl ir kuo svarbus rizikos vertinimas užtikrinant atitiktį pagal BDAR? Didžiausios valdytojų ir (ar) tvarkytojų daromos klaidos.
 • Kaip nustatyti duomenų tvarkymo operacijos keliamą grėsmę duomenų subjektams ir ją valdyti? Gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiai.
 • Specialių kategorijų duomenų tvarkymas, rizikos vertinimas ir jos valdymas.
 • Rizikos ir jų įvertinimas periodinio atitikties audito / įvertinimo metu.
 • Rizikos valdymo planas: ką reikia užtikrinti?
 • Duomenų apsaugos pareigūno vaidmuo vertinant ir valdant kylančias rizikas.
 • Rizikos vertinimas naudojant specializuotas atitikties programėles.
 • Didelės grėsmės nustatymas poveikio duomenų apsaugai vertinimo kontekste. Pasekmės duomenų valdytojams.
 • Rizikos duomenų subjektams įvertinimas įvykus asmens duomenų saugumo pažeidimui. Kokia metodologija remtis ir kaip argumentuoti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai? Praktinių pavyzdžių analizė.
 • Rizikos vertinimas nustatant asmens duomenų (IT) saugumo priemones.
 • Nauja VDAI rekomendacija / gairės dėl rizikos vertinimo ir saugumo priemonių, pagrindinės nuostatos, palyginimas su besiformuojančia praktika.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-12-05 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-12-05 10:002019-12-05 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Rizikos vertinimas ir valdymas taikant ir užtikrinant BDARUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Rizikos vertinimas ir valdymas taikant ir užtikrinant BDAR Seminaro data: 2019-12-05 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Rizikos vertinimas ir valdymas taikant ir užtikrinant BDAR"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/rizikos-vertinimas-ir-valdymas-taikant-ir-uztikrinant-bdar/