Nekilnojamojo turto apmokestinimas ir teisinis sandorių reguliavimas

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Olga Petroševičienė – advokatė dirbdama su rinkoje žinomiausiais ir skambiausiais NT projektais yra sukaupusi ypač reikšmingos patirties šioje teisės srityje. O. Petroševičienė specializuojasi NT vystymo, NT sandorių struktūrizavimo, statybos bei su NT susijusių ginčių valdymo srityse.

Nekilnojamasis turtas – dažnai vienas iš reikšmingesnių balanso straipsnių. Arba tai yra fizinio asmens turtas, naudojamas jo ekonominėje veikloje. Sandoriai, susiję su nekilnojamuoju turtu, būna reikšmingi. Todėl labai svarbu prieš vykdant nekilnojamojo turto sandorius išsiaiškinti visais aspektais, kokie mokesčiai turi būti skaičiuojami įsigijus ar pardavus nekilnojamąjį turtą. Svarbu žinoti, kokios yra pasirinkimo galimybės dėl įsigyto nekilnojamojo turto pirkimo PVM atskaitos, nes tai dažnai yra labai reikšmingos sumos. Kada atsiranda prievolė mokėti nekilnojamojo turto mokestį fiziniams ir juridiniams asmenims?
Čia paminėti svarbiausi klausimai. Seminaro metu – apie viską konkrečiai, išsamiai ir su praktiniais pavyzdžiais.

Temos:

1 dalis. Jurgita Navikienė

 • Nekilnojamasis turtas ekonominėje veikloje. Galimybės ir problemos:
  • Ilgalaikis turtas – naudingo tarnavimo laiko pasirinkimas;
  • Remontas ar rekonstrukcija. Kaip atskirti?
  • Perleidimas – svarbiausia rinkos kainos;
  • Nekilnojamojo turto perkainojimas – galimybės ir grėsmės;
  • Investicinis turtas – apskaitos ir mokesčių ypatumai.
 • Mokesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu:
  • Nekilnojamojo turto mokestis – fizinių ir juridinių asmenų prievolės;
  • PVM – atskaita, tikslinimas, mišri veikla;
  • Pelno mokestis – ypatumai dėl remonto, rekonstrukcijos, pardavimo.
 • Fizinio asmens veikla, susijusi su nekilnojamuoju turtu – kaip ją įforminti ir apmokestinti?

2 dalis. Olga Petroševičienė

 • NT sandorių struktūrizavimo tendencijos:
  • Veiklos perleidimas v. turto perleidimas;
  • Pardavėjo pareiškimų turinys;
  • Pirkėjo atliktų patikrinimų reikšmė;
  • Pardavėjo atsakomybės už perleisto daikto trūkumus ribos.

   

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas!  Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 100 Eur + PVM (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-05-28 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių 2019-05-28 10:002019-05-28 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Nekilnojamojo turto apmokestinimas ir teisinis sandorių reguliavimasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Nekilnojamojo turto apmokestinimas ir teisinis sandorių reguliavimas Seminaro data: 2019-05-28 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Nekilnojamojo turto apmokestinimas ir teisinis sandorių reguliavimas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/nekilnojamojo-turto-apmokestinimas-ir-teisinis-sandoriu-reguliavimas/