Naujojo Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo praktinis taikymas

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Advokatas dr. Evaldas Klimas dirba advokatų kontoroje WALLESS. Ilgametė specializacija statybos teisės srityje, taip pat mokslinio ir pedagoginio darbo patirtis (Evaldas Klimas apgynė disertaciją statybos teisės tema Vilniaus universiteto Teisės fakultete, šiuo metu dėsto statybos teisę Mykolo Romerio universitete, statybos teisės temomis veda mokymus įmonėms, valstybės tarnautojams, advokatams ir advokatų padėjėjams) leidžia lektoriui seminaruose ne tik aptarti aktualius teisės aktų pakeitimus, formuojamą teismų praktiką, bet ir dalytis praktine patirtimi.

2020 m. sausio 1 d. įsigalioja visiškai naujas Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymas. Taip siekiama ūkinės ir kitokios veiklos apribojimus nustatyti vienu įstatymu, aiškiau reglamentuoti specialiųjų žemės naudojimo sąlygų turinį ir nuostatas, susijusias su šių sąlygų taikymu, įtvirtinti nuoseklų ir darnų teritorijų, kuriose turi būti taikomos specialiosios žemės naudojimo sąlygos, nustatymo teisinį reguliavimą. Įstatymu yra nustatyti privalomi ūkinės ir kitokios veiklos apribojimai siekiant užtikrinti minėtame įstatyme nurodytų objektų ar veiklos apsaugą nuo neigiamų veiksnių ar poveikio, valstybės saugumą, visuomenės sveikatos saugą, aplinkos ir viešojo intereso apsaugą.

Temos:

  • Naujojo Specialiųjų sąlygų įstatymo nuostatos, jų genezė;
  • Svarbiausių suvaržymų ir apribojimų turinys;
  • Suvaržymų ir apribojimų nustatymo dokumentai, registravimas;
  • Sutikimų gavimas ir kompensavimas už nustatomus suvaržymus ir apribojimus;
  • Aktuali teismų praktika pagal galiojantį teisinį reguliavimą, kuri aktuali besikeičiančio teisinio reguliavimo kontekste.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 09.00–12.15 val. Registracija 08:30–09.00 val. Pertrauka: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-11-05 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-11-05 09:002019-11-05 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Naujojo Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo praktinis taikymasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Naujojo Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo praktinis taikymas Seminaro data: 2019-11-05 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 12:15 val. Seminaro trukmė: 09.00–12.15 val. Registracija 08:30–09.00 val. Pertrauka: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Naujojo Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo praktinis taikymas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 120.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/naujojo-specialiuju-zemes-naudojimo-salygu-istatymo-praktinis-taikymas/