Naujausi VPĮ pakeitimai nuo 2019-11-01 bei VPĮ taikymo praktika

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

APIE LEKTORIŲ. Dr. Feliksas Miliutis yra vienas pagrindinių viešųjų pirkimų bei energetikos ir infrastruktūros projektų praktikos grupių teisininkų. Per savo 10 metų darbo GLIMSTEDT praktiką dalyvavo įgyvendinant svarbiausius energetikos ir infrastruktūros projektus bei teikė teisines konsultacijas viešiesiems ir privatiesiems subjektams įvairiais viešųjų pirkimų, viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP), , konkurencijos teisės, ES teisinio reguliavimo bei kitais Europos Sąjungos teisės klausimai.
Dr. Feliksas Miliutis turi išskirtinės patirties atliekant perkančiųjų organizacijų vykdytų pagrindinių viešųjų pirkimų auditą, rengiant sudėtingų viešosios infrastruktūros projektų įgyvendinimo viešojo pirkimo dokumentus bei konsultuojant perkančiąsias organizacijas ir privačius subjektus įvairiais viešojo pirkimo vykdymo klausimais bei atstovaujant šių subjektų interesams Viešųjų pirkimų tarnyboje ir teismuose. Dr. Feliksas Miliutis taip pat yra dalyvavęs viešųjų pirkimų teisinės aplinkos gerinimo iniciatyvose.

Pastaruoju metu buvo priimta reikšmingų VPĮ pakeitimų. Naujas VPĮ nuostatų taikymo ir aiškinimo taisykles suformavo LAT praktika ir VPT savo išleistose taisyklėse bei rekomendacijose. Seminaro metu bus pristatyti aktualiausi VPĮ pakeitimai, reikšmingiausios teismų praktikoje suformuotos ir VPT nustatytos VPĮ nuostatų taikymo ir aiškinimo taisyklės bei naujovės.

Temos:

  • Viešojo pirkimo objekto skaidymas į dalis: kada projektavimo ir rangos darbus vis dar galima įsigyti kartu?
  • Galimybė padidinti pirkimui skirtų lėšų sumą: kada per didelė kaina gali būti laikoma ekonomiškai pagrįsta?
  • Socialinis kriterijus: kada šis kriterijus turėtų būti taikomas ir kokiomis sąlygomis?
  • Pašalinimo pagrindai ir nepatikimų tiekėjų sąrašas: su dideliais arba nuolatiniais trūkumais vykdoma viešojo pirkimo sutartis;
  • Nacionalinio saugumo reikalavimų taikymas;
  • VPT naujausi išaiškinimai ir rekomendacijos: konfidencialumas viešuosiuose pirkimuose, statybos darbų pirkimo gairės, kainodaros būdai bei taisyklės ir jų taikymas, numatomos pirkimo vertės skaičiavimas;
  • Naujausia LAT praktika: pasiūlymų vertinimas, techninės specifikacijos aiškinimas, pirkimo objekto skaidymas, teisė susipažinti su konkurentų pasiūlymais ir kt.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 09.00–12.15 val. Registracija 08:30–09.00 val. Pertrauka: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-09-11 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-09-11 09:002019-09-11 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Naujausi VPĮ pakeitimai nuo 2019-11-01 bei VPĮ taikymo praktikaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Naujausi VPĮ pakeitimai nuo 2019-11-01 bei VPĮ taikymo praktika Seminaro data: 2019-09-11 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 12:15 val. Seminaro trukmė: 09.00–12.15 val. Registracija 08:30–09.00 val. Pertrauka: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Naujausi VPĮ pakeitimai nuo 2019-11-01 bei VPĮ taikymo praktika"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 95.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/naujausi-vpi-pakeitimai-bei-ju-taikymo-praktika/