Mokesčiai finansinių sandorių kontekste: strategija, struktūrizavimas ir rinkos praktika. Jungtinės Karalystės perspektyva

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Partneris:

BCCL 20years Logo

Jungtinė Karalystė lyderiauja finansinių sandorių skaičiumi Europoje, todėl šios šalies finansų rinkos mokesčių praktika Europos Sąjungoje yra beprecedentė. Clifford Chance Mokesčių departamento vyresnioji teisininkė pristatys kaip išvengti atsitiktinio nuolatinės buveinės įsteigimo Jungtinėje Karalystėje, taip pat pateiks esmines mokesčių gaires paskolų ir kapitalo rinkose.

APIE LEKTORE. Seminarą veda Asta Evans viena iš 5 pirmaujančių Jungtinės Karalystės advokatų kontorų Clifford Chance Mokesčių departamento vyriausiųjų teisininkų, dirbusi su visais didžiausiais bankais, finansinėmis institucijomis bei konsultavusi tokias grupes kaip Jaguar ir McLaren.

Temos:

 • Mokesčiai ir nuolatinė buveinė Jungtinėje Karalystėje:
  • Mokesčiai ir nuolatinė įmonės buveinė Jungtinėje Karalystėje;
  • Kada įmonėms reikia mokėti JK mokesčius, net jei jos nėra JK mokesčių rezidentės.
 • Kapitalo rinkose platinami finansiniai produktai (mokestiniai klausimai):
  • Mokesčių kapitalo rinkų sandoriuose apžvalga: vidutinės trukmės paskolų programos, vienkartinės emisijos, didelio pajamingumo sandoriai ir reguliuojamo kapitalo platinimas;
  • Bendrieji mokesčių klausimai ir kapitalo rinkos praktika (mokesčių atskleidimo reikalavimai, su mokesčiais susijusio išpirkimo reikalavimai ir sąlygos, išskaičiuojamasis mokestis ir sumų perskaičiavimas).
 • Mokesčiai ir paskolų pasaulis: įtaka kainodarai, rizikai bei dokumentacijai. Esminis vadovas skolintojams, skolininkams ir jų patarėjams: 
  • Bendros mokesčių nuostatos ir specifinė paskolų sandorių problematika;
  • Pagrindinės mokesčių rūšys (žyminis mokestis, PVM, išskaičiuojamasis mokestis) dvigubo apmokestinimo išvengimo susitarimų kontekste;
  • Mokesčių ypatumai investicinių paskolų srityje, fondų ir nekilnojamojo turto finansavimo sandoriuose bei su mokumo sunkumais susidūrusių įmonių refinansavimo atvejais;
  • Konkretūs praktiniai pavyzdžiai: kaip paskirstoma mokesčių rizika tarp sandorio šalių ir kaip tai įtvirtinti teisiniuose dokumentuose. Kokios rinkos tendencijos: Mokesčių bazės erozijos ir pelno perkėlimo projekto (angl. base erosion and profit shifting (BEPS)) 6 veiksmas.

   

  (Pranešimas skaitomas anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

  Papildoma informacija:

  Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

  Seminaro trukmė: 10.00–14.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pietų pertrauka: 12.00–13.00 val.

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-11-14 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Pacai“, Į kalendorių kalendorius2019-11-14 10:002019-11-14 14:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Mokesčiai finansinių sandorių kontekste: strategija, struktūrizavimas ir rinkos praktika. Jungtinės Karalystės perspektyvaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Mokesčiai finansinių sandorių kontekste: strategija, struktūrizavimas ir rinkos praktika. Jungtinės Karalystės perspektyva Seminaro data: 2019-11-14 Seminaro vieta: Viešbutis „Pacai“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pietų pertrauka: 12.00–13.00 val. Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Pacai“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Mokesčiai finansinių sandorių kontekste: strategija, struktūrizavimas ir rinkos praktika. Jungtinės Karalystės perspektyva"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 250.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/mokesciai-finansiniu-sandoriu-kontekste/