Mobilumo paketas ir būsimi pakeitimai

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI

 

 

Mobilumo paketu siekiama įtvirtinti daug iki šiol Europos transporto bendrovėms netaikytų reikalavimų. Vieni iš jų – transporto, kaip verslo praktikos, organizavimo pakeitimai.

Mobilumo paketas, nors vis dar nepriimtas, tačiau jau dabar kelia rimtus klausimus ir Lietuvos vežėjams. Kaip turės būti organizuojama transporto bendrovės verslo praktika, kad ji atitiktų Europos Sąjungos teisės aktais nustatytus būsimus reikalavimus, ir kaip išvengti baudų už teisės aktų pažeidimus? Renginio metu aptarsime siekiamus įtvirtinti reikalavimus transporto bendrovėms ir pasidalinsime praktiniais patarimais, kaip tinkamai juos įgyvendinti. Verslo įmonių atstovai pasidalins praktine patirtimi bei iššūkiais, su kuriais tenka susidurti dėl būsimųjų pakeitimų.

Mobilumo pakete nustatyti nauji darbo bei poilsio laiko reikalavimai ir itin specifiniai vairuotojų komandiravimo reikalavimai. Daug diskutuojama apie būtinybę grįžti namo bent kartą per keturias savaites, draudimą reguliariai praleisti savaitės poilsį transporto priemonės kabinoje bei prievolę mokėti priimančioje šalyje nustatytą darbo užmokestį. Vienas iš renginio tikslų – apžvelgti bei suprasti naujuosius reikalavimus ir pasiūlyti praktinius sprendimus.

Programa:

Renginio moderatorius: Vaidas Mackonis, COBALT partneris ir Transporto, logistikos ir transporto infrastruktūros praktikos grupės vadovas

08:30 – 09:00 Registracija, pasitikimo kava

09:00 – 09:10, Sveikinimo kalba. Vaidas Mackonis, COBALT partneris

09:10 – 09:30 Mobilumo paketas– tiltai ar sienos?

Pranešėjas Tomas Garuolis, „LINAVA“ sekretorius transporto politikai

09:30 – 10:00 Mobilumo paketas – kaip atitikti būsimus reikalavimus?

Pranešėjas Giedrius Abromavičius, COBALT vyresnysis teisininkas

10:00 – 10:30 Pagrindiniai mobilumo paketo reikalavimai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, kuriant įmonę Vokietijoje (pranešimas anglų kalba)

Pranešėja Hendrikje Herrmann, tarptautinės „Ahlers & Vogel“ kontoros teisininkė

10:30 – 10:50 Kavos pertraukėlė

10:50 – 11:20 Darbo bei poilsio laiko, komandiravimo bei kiti reikalavimai. Mobilumo paketas Nr. 1

Pranešėja Jovita Valatkaitė, COBALT vyresnioji teisininkė

11:20 – 11:40 Draudimo pokyčiai: ko laukti vežėjams 2020 m.?

Pranešėja Linas Pikšrys, „AON Baltic“ Specializuotų rizikų valdymo skyriaus vadovas

11:40 – 12:20 Panelinė diskusija „Kaip Lietuvos verslui atitikti naujus reikalavimus?“

Moderuoja: Giedrius Abromavičius, COBALT vyresnysis teisininkas

Dalyvauja visi pranešėjai ir SIA „UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo vyriausioji pardavimų vadovė Karolina Kazlauskienė

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Advokatų kontoros COBALT klientams konferencijos kaina 50 EUR + PVM

REGISTRUOTIS COBALT KLIENTAMS

Vietų skaičius ribotas!

Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Konferencijos trukmė: 9.00–12.20 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.50 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Konferencijos
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-11-21 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Į kalendorių kalendorius2019-11-21 9:002019-11-21 12:20Europe/VilniusCountline Konferencijos: Mobilumo paketas ir būsimi pakeitimaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų konferencijoje: Mobilumo paketas ir būsimi pakeitimai Konferencijos data: 2019-11-21 Konferencijos vieta: Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 12:20 val. Konferencijos trukmė: 9.00–12.20 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.50 val. (kava, arbata, užkandžiai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Radisson Blu Royal Astorija“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Mobilumo paketas ir būsimi pakeitimai"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 80.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/mobilumo-paketas-ir-busimi-pakeitimai/