Metinis pokalbis. Lokalių darbo teisės normų svarba personalo valdyme

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Eglė Makselytė – VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė.
Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.

Svarbi sėkmingos veiklos prielaida, be kita ko, yra gebėjimas tinkamai įvertinti kiekvieno darbuotojo indėlį, pastebėti jo stiprybes ir tinkamai jas panaudoti, identifikuoti jo veiklos trūkumus bei  poreikį ir galimybes (perspektyvas) tobulinti jo kvalifikaciją. Ne ką mažiau svarbu sužinoti darbuotojo lūkesčius, jų siekius, išgirsti jų įžvalgas ir pastebėjimus be kita ko,  tikslu nustatyti pačios organizacijos veiklos trūkumus, įvertinti rizikas. Sėkmingas  metinis pokalbis su darbuotoju – labai svarbi priemonė šiems tikslams pasiekti, toks pokalbis gali padėti nustatyti ir veiklos vidaus reglamentavimo trūkumus.

Iš tiesų ne ką mažiau svarbūs yra ir efektyvus bei tinkamas pačios įmonės, įstaigos ar organizacijos veiklos organizavimas, kuris yra neatsiejamas nuo tinkamai parengtų ir taikomų įvairių vidaus (lokalių) aktų, nustatančių darbo tvarką, reguliuojančių tam tikrus procesus ar atskirus veiklos aspektus.  Tačiau neretai tik kilę ginčai ar iššūkiai parodo, kad kartais nesugebame įvertinti ką reikia ir ko nereikia reguliuoti, kokia yra vieno ar kito dokumento svarba, ką reiškia ir kokias konkrečias pasekmes gali sukelti viena ar kita vidaus taisyklė.

Todėl COUNTLINE kviečia visus, kurie yra atsakingi už įmonės vidaus dokumentų rengimą ar (ir) jų vykdymo kontrolę, vadovus ir personalo specialistus, taip pat visus besidominčius ir savo žinias siekiančius pagilinti į seminarą, kurio metu ir aptarsime kai kuriuos svarbiausius aspektus minėtais klausimais

Temos:

  • Vidaus darbo tvarkos taisyklės ar 19+darbo tesės normų?
  • Ar mažiau yra daugiau?-personalo administruojamų dokumentų svarba.
  • Reikiamos ir organizacijai pritaikytos dokumentacijos nauda.
  • Metinis darbuotojo veiklos vertinimas – (ne)formalizuotas procesas.
  • Techninis ir psichologinis veiklos vertinimo pokalbio aspektai.
  • Nuo ko priklauso pokalbio sėkmė.
  • Ginčų prevencija.
  • Metinio pokalbio problematikos ir klaidų įtaka veiklos vertinimo rezultatams.

 

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė:   10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 


Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-01-16 Miestas: Vilnius Vieta: Congress Avenue, Į kalendorių kalendorius2020-01-16 10:002020-01-16 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Metinis pokalbis. Lokalių darbo teisės normų svarba personalo valdymeUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Metinis pokalbis. Lokalių darbo teisės normų svarba personalo valdyme Seminaro data: 2020-01-16 Seminaro vieta: Congress Avenue, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Congress Avenue, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Metinis pokalbis. Lokalių darbo teisės normų svarba personalo valdyme"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/metinis-pokalbis-lokaliu-darbo-teises-normu-svarba-personalo-valdyme/