Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 forma

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Mykolo Romerio universitete apgynė socialinių mokslų (teisės) daktaro disertaciją. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį, taip pat BI Norvegijos vadybos instituto vadybos magistro laipsnį. Nuo 2002 m. – advokatas. Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ įkūrėjas ir partneris. Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos prezidentas. Nuo 2005 m. dėsto darbo teisę ir verslo teisę, nuolat skelbia straipsnius leidiniuose „Jurisprudencija“, „Verslo žinios“, „Juristas“, „Vadovo pasaulis“ ir kt. Lektoriaus specializacija – darbo teisė, įmonių teisė, sutarčių teisė ir atstovavimas teismuose. Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge šis advokatas yra išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Tyrime dalyvavę žinyno šaltiniai įvardijo kontoros vadovaujantįjį partnerį Tomą Bagdanskį kaip „darbo teisės guru“.

Ingrida Steponavičienė – advokatų profesinės bendrijos iLAW advokatė, asocijuota partnerė. Mokesčių teisės ekspertė, teisine praktika užsiima nuo 2001, nuo 2008 yra praktikuojanti advokatė. Beveik 15 metų teisinės ir bendravimo su verslo atstovais praktikos advokatei leidžia ne tik išspręsti konkrečią teisinę problemą, bet kliento verslo ir poreikių kontekste pažvelgti į ją plačiau, užbėgti už akių galimoms teisinėms ir mokesčių rizikoms, pasiūlyti ir įgyvendinti alternatyvias problemų sprendimo priemones, teisinėmis priemonėmis padėti klientui suvaldyti verslo procesus. Advokatė Ingrida Steponavičienė konsultuoja tiek viešuosius ir privačiuosius juridinius asmenis, vietos ir tarptautines įmonių grupes, tiek fizinius asmenis, paprastai vykdančius veiklą keliose valstybėse, dažniausiai veikiančius paslaugų, IT, nekilnojamojo turto, tarptautinės prekybos, farmacijos sektoriuose.

 

Jau ne vienerius metus Lietuvoje veikia darbo santykius tarp laikinųjų darbuotojų, laikinojo įdarbinimo įmonių ir asmenų, kurių naudai dirba laikinieji darbuotojai, reglamentuojantys įstatymai (pradedant Įdarbinimo per laikinojo įdarbinimo įmones įstatymu ir jį nuo 2017 m. liepos 1 d. pakeitusiu Darbo kodeksu) bei su jais susiję kiti norminiai aktai.

Tačiau, kaip matyti ir iš teismų praktikos, darbo santykių dalyviams neretai kyla problemų dėl tinkamo šių santykių kvalifikavimo, teisių ir garantijų užtikrinimo bei pareigų vykdymo, ypač darbuotoją, dirbantį pagal laikinojo darbo sutartį, siunčiant į užsienį. Su pastaruoju aspektu susijusius teisinius santykius reguliuojančios įstatymų nuostatos priimtos įgyvendinant ir Europos Sąjungos teisės aktus, įskaitant Direktyvą 2008/104/EB, Sąjungos teisė reglamentuoja ir kitus darbuotojų komandiravimo ar siuntimo dirbti į užsienį aspektus. Tai daro teisės taikymą sudėtingesnį, reikalaujantį gilesnių žinių – nepakanka vien perskaityti teisės aktus. Reikiamų žinių Jums suteiks mūsų lektoriai, kurie seminaro metu, paliesdami aktualias temas, pristatys svarbiausius reglamentavimo ir jo taikymo aspektus, reikšmingus praktinius pastebėjimus, naujausias tendencijas ir perspektyvas.

Su darbuotojų komandiravimu dirbti į užsienį (atlikti darbo funkcijas) susiję ir darbuotojui taikytinos socialinio draudimo sistemos nustatymo bei, atitinkamai, A1 pažymėjimo išdavimo klausimai. Šio pažymėjimo išdavimas leidžia pasinaudoti Sąjungos teisės numatyta galimybe netaikyti darbuotojui užsienio valstybės socialinio draudimo sistemos nuostatų, taip ne tik sumažinant darbdavio ir darbuotojo administracinę naštą, bet ir išvengiant reikšmingų sąnaudų. Seminaro metu būsite supažindinti su bendromis Sąjungos taisyklėmis dėl taikytinos teisės nustatymo (įskaitant įtvirtintas Reglamente (EB) Nr. 883/2004), numatytomis sąlygomis ir keliamais reikalavimais A1 pažymėjimui išduoti, šių pažymėjimų išdavimo, naudojimo ir grąžinimo tvarka bei praktinėmis problemomis ir jų sprendimo būdais.

Temos:

1 dalis. Advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis

 • Rangos / paslaugų atskyrimas nuo laikinojo įdarbinimo;
 • Teisinės pasekmės kvalifikavus laikinąjį įdarbinimą;
 • Naujausi pakeitimai, susiję su laikinuoju įdarbinimu ir siuntimu į užsienį;
 • Taikytina teisė komandiravimo atveju;
 • Taikytina teisė laikinąjį įdarbinimą vykdant užsienyje;
 • Laikino darbo naudotojo (užsakovo) teisės ir pareigos, atsakomybė;
 • Darbo apmokėjimas. Darbo laiko režimai;
 • Saugos darbe užtikrinimas;
 • Kitos garantijos laikinųjų darbuotojų atžvilgiu.

2 dalis. Advokatė Ingrida Steponavičienė

 • Taikytinos teisės nustatymas;
 • A1 pažymėjimų išdavimas siunčiamiems darbuotojams (atitikties reikalavimai);
 • Prašymų dėl A1 pažymėjimų išdavimo pateikimas ir A1 pažymų išdavimo procedūra;
 • A1 pažymėjimų grąžinimas.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-10-15 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Į kalendorių kalendorius2019-10-15 10:002019-10-15 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 formaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 forma Seminaro data: 2019-10-15 Seminaro vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2019-10-16 Miestas: Kaunas Vieta: Viešbutis „ Europa Royale Kaunas“, Į kalendorių kalendorius2019-10-16 10:002019-10-16 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 formaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 forma Seminaro data: 2019-10-16 Seminaro vieta: Viešbutis „ Europa Royale Kaunas“, Kaunas , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „ Europa Royale Kaunas“, Kaunas , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2019-10-17 Miestas: Klaipėda Vieta: Viešbutis „Amberton Klaipėda“, Į kalendorių kalendorius2019-10-17 10:002019-10-17 13:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 formaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 forma Seminaro data: 2019-10-17 Seminaro vieta: Viešbutis „Amberton Klaipėda“, Klaipėda , Kursų laikas: 10:00 - 13:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–13.15 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Amberton Klaipėda“, Klaipėda , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 forma"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/laikinasis-idarbinimas-siuntimas-dirbti-i-uzsieni-a1-forma-2/