Intelektinės nuosavybės apsauga paprastai ir suprantamai

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Seminarą veda dr. Ramūnas Birštonas - Vilniaus universiteto Teisės fakulteto partnerystės profesorius, advokatas. Dirbo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėju, šiuo metu yra Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių komisijos pirmininkas. Nuolat veda seminarus ir skaito paskaitas specialistams (teisėjams, advokatams, auditoriams, valstybės tarnautojams, privačių įmonių darbuotojams ir kt.) įvairiais civilinės teisės ir intelektinės nuosavybės teisės klausimais, yra daugelio teisės mokslinių publikacijų autorius.

Inovacijų ir vertingos informacijos reikšmė įmonėms nuolat auga, o kartais yra lemiama siekiant išlikti konkurencinėje aplinkoje. Todėl tinkamai apsaugota ir komercializuota įmonės intelektinė nuosavybė – viena iš įmonės veiklos sąlygų.

Mokymai skirti: privačių įmonių vadovams, vadybininkams ir kitiems darbuotojams, kurie neturi teisinio išsilavinimo.

Mokymų tikslas: supažindinti su pagrindinėmis ir praktikoje dažniausiai pasitaikančiomis intelektinės nuosavybės teisėmis (autorių teisėmis, patentais, prekių ženklais, komercinių paslapčių apsauga ir kt.), kurios padeda apsaugoti įmonės vertingą informaciją, taip pat teisinės apsaugos reikalavimais, apsaugos ypatybėmis užsienio valstybėse ir praktikoje daromomis pagrindinėmis klaidomis.

Temos:

  • Intelektinės nuosavybės samprata ir jos apsaugos svarba įmonėms;
  • Lietuvos įmonėms reikšmingiausių intelektinės nuosavybės teisių rūšys, požymiai ir taikymo ypatybės;
  • Lietuvos įmonių intelektinės nuosavybės apsaugos ypatybės užsienyje;
  • Informacijos apsauga remiantis autorių teisėmis ir komercinėmis paslaptimis;
  • Išradimų apsauga;
  • Prekių ženklų apsauga;
  • Dizaino apsauga;
  • Apsauga nuo nesąžiningos konkurencijos;
  • Kitos intelektinės nuosavybės teisės.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė:  10.00–14.15 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertrauka: 12.00–12.30 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-11-20 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2019-11-20 10:002019-11-20 14:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Intelektinės nuosavybės apsauga paprastai ir suprantamaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Intelektinės nuosavybės apsauga paprastai ir suprantamai Seminaro data: 2019-11-20 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertrauka: 12.00–12.30 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Intelektinės nuosavybės apsauga paprastai ir suprantamai"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/intelektines-nuosavybes-apsauga-paprastai-ir-suprantamai/