Įmonės vertės nustatymas

Įvadas į įmonių pirkimo/pardavimo sandorius

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Tomas DacysLektorius yra investicijų valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ institucinių pardavimų vadovas, sukaupęs daugiau nei 8 metų patirtį bankiniame ir investicijų valdymo sektoriuose. Kasdienėje veikloje Tomas bendrauja su didžiausių Europoje finansinių institucijų investicijų valdytojais ir jiems pristato įvairias investavimo strategijas. 10 metų dirbdamas investavimo srityje Tomas analizavo skirtingo dydžio ir skirtingų verslo sektorių įmonių finansines ataskaitas ir remdamasis analize priimdavo investicinius sprendimus. Tomas yra išlaikęs visus tris CFA instituto (CFA Institute) egzaminus ir gavęs tarptautiniu mastu pripažįstamo finansų analitiko (Chartered Financial Analyst) sertifikatą.

Šiuolaikinėje verslo aplinkoje įmonių įsigijimai ir susijungimai tapo įprastu dalyku. Dažniausiai iškylantis klausimas – kokia kaina turėtų būti mokama už perkamą įmonę. Verslų savininkams, kurie svarsto apie verslų pardavimą, taip pat svarbu žinoti, kokios kainos būtų galima tikėtis už parduodamą įmonę. Seminaro metu bus pristatyti praktikoje dažniausiai taikomi įmonių vertinimo principai ir metodai.

Seminaras yra orientuotas į įmonių finansininkus, finansų direktorius, įmonių vadovus, investuotojus ir kitus įmonių verčių nustatymu besidominčius asmenis. 

Temos:

  • Įmonių įsigijimai ir susijungimai. Kaip ir dėl kokių motyvų įvyksta tokie sandoriai? Kas galėtų būti įmonės pirkėjas (investuotojas)?
  • Kokie kokybiniai ir kiekybiniai veiksniai lemia įmonių vertę? Kodėl dviejų panašių įmonių vertės gali reikšmingai skirtis?
  • Palyginamųjų rodiklių metodas. Baltijos šalių, Europos, JAV įmonių istoriniai ir dabartiniai verčių rodikliai.
  • Palyginamųjų sandorių verčių metodas.
  • Diskontuotų pinigų srautų metodas.
  • Kiti vertinimo metodai specifinių sektorių įmonėms.
  • Įmonių vertinimo metodų apžvalga: kurį metodą pasirinkti?

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: Seminaro trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-01-14 Miestas: Vilnius Vieta: Konferencijų centras „Park Town“, Į kalendorių kalendorius2020-01-14 09:002020-01-14 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Įmonės vertės nustatymasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Įmonės vertės nustatymas Seminaro data: 2020-01-14 Seminaro vieta: Konferencijų centras „Park Town“, Vilnius , Kursų laikas: 09:00 - 12:15 val. Seminaro trukmė: Seminaro trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Konferencijų centras „Park Town“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Įmonės vertės nustatymas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 110.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/imones-vertes-nustatymas/