GPAIS: kaip vesti pakuotės apskaitą iki įkėlimo į sistemą?

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Excel‘iniais dokumentais 2019 metais GPAIS prievolių jau nebereikėtų vykdyti – visi duomenys turi būti imami iš buhalterinės apskaitos programos. Ką daryti ir kaip?


GPAIS prievolė „supriešino“ įmonių buhalterius ir aplinkos specialistus. Vieni kalba „skaičių ir dokumentų“ kalba, kiti, gi aiškina, kad apskaitoje turi būti apskaitomos viskas, ko reikalauja GPAIS prievolės. Ar įmanoma šį „nesusipratimą“ kaip nors suderinti ir ką daryti buhalteriui, kuriam GPAIS prievolė uždėta? Ką daryti ir tuo atveju, kai GPAIS duomenų įvedimą atlieka kita įmonė – ar galima aklai pasitikėti ten dirbančių darbuotojų kompetencija. Vis dėlto nei buhalteriams, nei GPAIS specialistams nuo taisyklių nukrypti nereikėtų.
Seminaro metu gilinsimės į praktinius pavyzdžius – nuo krovinio gavimo į sandėlį iki jo išsiuntimo – kaip ir kokius duomenis įvesti buhalterinės apskaitos programą. Apžvelgsime visas GPAIS prievoles – pakuotes, apmokestinamuosius gaminius, atliekas.
Aptarsime vidinių tvarkų dėl GPAIS prievolių būtinybę.

APIE LEKTORIUS. Seminarą vedą:  Jurgita Navikienė ir Giedrė Tuskaitė

Jurgita Navikienė – Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn.

Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Giedrė Tuskaitė – UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

Temos:

 • Pagrindiniai teisės aktai
 • Pagrindinės sąvokos
 • Gamintojo atsakomybės principas
 • Kas privalo apskaitą vykdyti GPAIS? Kas šios prievolės gali išvengti?
 • Duomenų įvedimas į buhalterinės apskaitos programą dėl GPAIS prievolių:
  • kokiu detalumu,
  • kaip dažnai,
  • ar galima „duomenis stambinti“?
 • Vidinės tvarkos dėl GPAIS prievolių vykdymo;
 • Duomenų įvedimas į GPAIS – pakuotės, apmokestinamieji gaminiai, elektros ir elektronikos įranga, transporto priemonės, akumuliatoriai ir baterijos, alyvos.
 • Mokesčio už aplinkos teršimą objektas, tarifai;
 • Atleidimas nuo mokesčio;
 • Pažymos ir deklaracijų formos, jų pildymas.
 • Pagrindiniai teisės aktai atliekų darytojams
 • Pagrindinės sąvokos
 • Atliekų darytojų teisės ir pareigos
 • Atliekų susidarymo apskaitos reikalavimai, jos vedimas ir ataskaitų teikimas GPAIS
 • Lydraščių formavimas GPAIS
 • Atliekų laikymo reikalavimai
 • Kontrolė ir pasiruošimas patikrinimams
 • Atsakomybės

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro dienotvarkė:
Trukmė 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai),13.15–14.15 val. (pietūs).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-06-19 Miestas: Kaunas Vieta: Viešbutis „Kaunas“, Registracija baigta
Data: 2019-06-20 Miestas: Šiauliai Vieta: Hotel Šiauliai, Restoranas „Žemaitis“, Į kalendorių 2019-06-20 10:002019-06-20 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: GPAIS: kaip vesti pakuotės apskaitą iki įkėlimo į sistemą?UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: GPAIS: kaip vesti pakuotės apskaitą iki įkėlimo į sistemą? Seminaro data: 2019-06-20 Seminaro vieta: Hotel Šiauliai, Restoranas „Žemaitis“, Šiauliai , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Hotel Šiauliai, Restoranas „Žemaitis“, Šiauliai , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2019-06-26 Miestas: Panevėžys Vieta: Viešbutis „Smėlynė“, Į kalendorių 2019-06-26 10:002019-06-26 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: GPAIS: kaip vesti pakuotės apskaitą iki įkėlimo į sistemą?UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: GPAIS: kaip vesti pakuotės apskaitą iki įkėlimo į sistemą? Seminaro data: 2019-06-26 Seminaro vieta: Viešbutis „Smėlynė“, Panevėžys , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Smėlynė“, Panevėžys , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „GPAIS: kaip vesti pakuotės apskaitą iki įkėlimo į sistemą?"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 115.00 Eur + PVM
be pietų 105.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/gpais-kaip-vesti-pakuotes-apskaita-iki-ikelimo-i-sistema/