Efektyvi apskaitos sistema viešajame sektoriuje

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONFERENCIJA -

Danguolė Krištopavičienė – Ekonomikos magistrė, turinti ilgalaikę verslo ir viešojo sektoriaus buhalterinės apskaitos organizavimo / tvarkymo patirtį.

Natalja Kobzevienė – lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis.

Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė.

Kokie esminiai principai taikomi viešojo sektoriaus apskaitai? Kaip apskaitos reforma palengvino VSS apskaitą ir ar visi užsibrėžti tikslai buvo pasiekti? Kokios dažniausiai pasitaikančios klaidos taikant VSAFAS nuostatas ir kaip jas ištaisyti jau parengtoje finansinėje atskaitomybėje? Šiuos ir kitus aktualius klausimus nagrinėsime konferencijos metu. Taip pat bus aptariama vienas aktualiausių klausimų – darbo užmokesčio apskaita ir apmokestinimas bei pareiginės algos nustatymas.

Temos:

 •  Viešojo sektoriaus apskaitai kaupimo principu – dešimt metų (10.00 – 11.30, pranešėja: lektorė Danguolė Krištopavičienė):
  • Ar pasiekti apskaitos reformos tikslai;
  • Dažniausiai daromos apskaitos klaidos;
  • Ateities iššūkiai.
 •  Apskaita pagal VSAFAS: dažniausiai daromos klaidos ir patarimai, kaip jų išvengti ir kaip pasitikrinti (11.45 – 13.15,  pranešėja: lektorė Natalja Kobzevienė):
  • 2018 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinys ir pastebėtos jo sudarymo klaidos;
  • Turto ir įsipareigojimų įvertinimas ir pateikimas;
  • Finansavimo sumų ir pajamų apskaita, pateikimas finansinių ataskaitų rinkinyje ir pasitaikančios klaidos;
  • Informacijos aiškinamajame rašte pateikimas ir finansinių ataskaitų vartotojų poreikiai;
  • Finansinių ataskaitų duomenų analizė.
 •  Dažniausiai kylantys klausimai skaičiuojant darbo užmokestį (14.15 – 15.45, pranešėja: auditorė, mokesčių konsultantė – Jurgita Navikienė):
  • Pareiginės algos nustatymas;
  • Darbo užmokesčio sudėtis;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas ir apmokestinimas.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas!  Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui konferencijos kaina 110 Eur (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

 

Mokymų forma
Konferencijos
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-05-30 Miestas: Vilnius Vieta: TV Bokštas Į kalendorių 2019-05-30 10:002019-05-30 15:45Europe/VilniusCountline Konferencijos: Efektyvi apskaitos sistema viešajame sektoriujeUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų konferencijoje: Efektyvi apskaitos sistema viešajame sektoriuje Konferencijos data: 2019-05-30 Konferencijos vieta: TV Bokštas Vilnius Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922TV Bokštas VilniusUAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Efektyvi apskaitos sistema viešajame sektoriuje"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/efektyvi-apskaitos-sistema-viesajame-sektoriuje/