Efektyvaus biudžeto sudarymas

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Džiugas Masiulionis - OP Corporate Bank Baltijos Šalių Verslo Analitikų Vadovas, turintis per 10 metų praktinio darbo audito, korporatyvinių finansų, finansų analizės, finansavimo srityse patirties. Dirbęs tokiose įmonėse kaip „PricewaterhouseCoopers“, „Swedbank“, „OP Corporate bank“ ir kt.

Dažnai teigiama, kad biudžetas turėtų būti procesas, prisidedantis prie efektyvesnio strategijos įgyvendinimo, tad kiekvienais metais vadovai skiria marias laiko, pastangų ir energijos, kad viskas būtų suplanuota iki smulkmenų ateinantiems 12 mėnesių.

Kita vertus, biudžetas pats savaime neturėtų tapti tikslu nė vienoje organizacijoje, o tik efektyvia priemone, leidžiančia įvertinti, kiek galime pasiekti, ir apibrėžti, kaip efektyviausiai tai padaryti.

Biudžetas turi ne tik nukreipti organizacijos pastangas bendro tikslo link, bet ir turėti aiškias sąsajas su kasdieniu veiklos planavimu ir sprendimų priėmimu. Taip pat jis privalo užtikrinti efektyvią veiklos kontrolę ir objektyviai atskleisti priežastis, dėl kurių nepavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Temos:

  • Biudžetavimo tikslas.
  • Esminio verslo apribojimo išnaudojimas biudžetavimui.
  • Pardavimų planavimo iššūkiai.
  • Savikainos (tiesioginių ir netiesioginių sąnaudų planavimas) nauda sudarant biudžetą.
  • Metinio biudžeto susiejimas su operatyvinėmis valdymo ataskaitomis.
  • Investicijų ir finansinio sverto planavimas.
  • Apyvartinio kapitalo ir pinigų srautų prognozavimas.

* Apribojimų teorijos (TOC) motyvais

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertrauka: 12.00–12.30 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-11-28 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Vilnius Grand Resort“, Į kalendorių kalendorius2019-11-28 10:002019-11-28 14:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Efektyvaus biudžeto sudarymasUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Efektyvaus biudžeto sudarymas Seminaro data: 2019-11-28 Seminaro vieta: Viešbutis „Vilnius Grand Resort“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertrauka: 12.00–12.30 val. (kava, arbata, saldumynai, užkandžiai) Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Vilnius Grand Resort“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Efektyvaus biudžeto sudarymas"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 120.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/efektyvaus-biudzeto-sudarymas-2/