Atliekų tvarkymas viešojo maitinimo įstaigoms ir maisto tiekėjams

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Povilas Baltusevičius – nuo 2013 m. konsultacinės įmonės UAB „Biosistema“ vadovas. Turi vienuolikos metų patirtį konsultuojant verslą aplinkosauginių problemų sprendimo klausimais. Nuo 2010 m. veda mokymus verslui įvairiomis aplinkosauginėmis temomis. Baigė Vilniaus universiteto ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas bei įgijo Mykolo Romerio aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

Giedrė Kurmilavičienė - UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

Maistininkams dažniausiai jau būna žinoma, kad reikia tvarkyti pakuočių apskaitą, nes jie pakuoja maistą, skirtą išsinešti. Bet taip pat svarbu žinoti, kad reikia pildyti ir atliekų susidarymo apskaitos žurnalą (šis reikalavimas atsirado nuo 2017 m.). Anksčiau inspektoriai nelabai kreipė į tai dėmesį, bet dabar jau pradeda rimčiau tikrinti. Taip pat maisto tiekėjams, kurie turi transportą, reikia nepamiršti, kad jiems yra taikomi mobilių taršos šaltinių reikalavimai ir reikia už tai mokėti mokesčius, tačiau yra išimčių. Jei maistą tiekianti įmonė turi savo transportą ir pati jį remontuoja, vėlgi turi tvarkyti atliekų susidarymo apskaitą. Taigi seminaro metu ir kalbėsime apie tai, ką maistininkams reikia daryti, kodėl reikia daryti, kaip daryti, kad patikrinimo metu jau būtų ne naujiena, o žinoma ir daroma pagal reikalavimus.

Užsiimate maisto ruoša ir tiekimu, bet dar nežinote, kokie atliekų tvarkymo niuansai Jums taikomi? Atvykite į seminarą ir sužinokite, ką ir kaip turite daryti.

Temos:

  • Ką apie atliekų tvarkymą turi žinoti kiekvienas maisto gamintojas ir tiekėjas?
  • Pakuočių apskaitos reikalavimai ir jų taikymas GPAIS;
  • Atliekų apskaitos reikalavimai ir jų taikymas GPAIS;
  • Aliejaus atliekų tvarkymas;
  • Pasiruošimas patikrinimams;
  • Patikrinimų eiga ir pamokos.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-10-02 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Į kalendorių kalendorius2019-10-02 10:002019-10-02 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Atliekų tvarkymas viešojo maitinimo įstaigoms ir maisto tiekėjamsUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Atliekų tvarkymas viešojo maitinimo įstaigoms ir maisto tiekėjams Seminaro data: 2019-10-02 Seminaro vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Atliekų tvarkymas viešojo maitinimo įstaigoms ir maisto tiekėjams"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 115.00 Eur + PVM
be pietų 105.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://www.countline.lt/events/atlieku-tvarkymas-viesojo-maitinimo-istaigoms-ir-maisto-tiekejams/