IBA + eBLANKAI.lt

DK modulis

Įsigykite IBA – Išmaniojo buhalterio asistento prenumeratą 2017 metams ir kartu gaukite prieigą prie internetinės dokumentų duomenų  bazės eBLANKAI.lt!


PrenumerataPratesimasIsbandykite


iba_logo_

Šiuolaikinis buhalteris – tai ypač dinamiškas ir imlus įmonės darbuotojas, turintis dirbti nuolat besikeičiančiomis sąlygomis bei reaguoti į dažnus ir svarbius teisės aktų pakeitimus, jais vadovautis savo darbe.
Suprasdami dideles buhalterio darbo apimtis ir stengdamiesi jį palengvinti, pristatome Išmanujį Buhalterio Asistentą – IBA.
IBA – Išmanusis Buhalterio Asistentas, kuriame:

Visi IBA prenumeratoriai gauna:

IBA_privalumai_GRADIENT_2017_

Išmaniojo Buhalterio Asistento (IBA) susistemintų teisės aktų duomenų bazėje rasite:

Naujienlaiškio informacija sugrupuota ir susisteminta pagal temas: pridėtinės vertės mokestis, pelno mokestis, gyventojų pajamų mokestis, buhalterinė apskaita, mokesčių administravimas, nekilnojamojo turto mokestis, kelių mokestis, žemės mokestis, mokestis už aplinkos teršimą, įmonių veikla, darbo santykiai, socialinis ir sveikatos draudimas, biudžetinių įstaigų apskaita.
Teminiai skyriai suskirstyti į poskyrius pagal dokumentų pobūdį: įstatymai, nutarimai, įsakymai, VMI komentarai, klausimai–atsakymai; COUNT LINE specialistų nuomonės skelbiamos prie to dokumento, kuris komentuojamas.

IBA patogu naudotis tiek kompiuteriu tiek mobiliaisiais įrenginiais:

Iba_pateikimas

iba x3

Išmaniojo Buhalterio Asistento teisės aktų apžvalgos naujienlaiškį sudarys:


Eblankai.lt_mirror

eBlankai.lt – tai internetinė dokumentų duomenų bazė, kurioje rasite dažniausiai imonės veikloje naudojamų dokumentų ir formų šablonus.
Visi sistemoje esantys dokumentai parengti vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, kuriems pasikeitus atnaujinami ir sistemoje esantys dokumentai.
Įsigiję eBlankai.lt prenumeratą sutaupysite daug brangaus laiko, negaiškite jo reikalingų blankų paieškai.

eBlankai.lt prenumeratą sudaro 3 rinkiniai, kuriuose rasite:

1x_

2x_

Oficialiūs raštai ir įmonės viduje naudojami dokumentų šablonai ir tekstų pavyzdžiai. Šiame rinkinyje rasite:

3x_

Rinkinys skirtas visiems sudarinėjantiems sutartis. Sutarčių rinkinyje rasite per 110 profesionaliai parengtų sutarčių su teisininkų komentarais:

Kiekvieną iš rinkinių taip pat galite isigyti ir atskirai. Daugiau informacijos apie eBLANKAI.lt rasite: www.eBlankai.lt


 IBA + eBLANKAI.lt prenumerata metams tik  250 € + PVM.
>PRENUMERUOTI<

IBA + eBLANKAI.lt prenumeratos pratęsimas esamiems klientams – 210 € + PVM!
>PRENUMERUOTI<