Viešųjų pirkimų reguliavimas: 2018 m. praktika ir rekomendacijos

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

cobalt

Soloveicik

APIE LEKTORIŲ. Seminarą vedą advokatas dr. Deividas Soloveičik, advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupė vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

2017 m. viešiesiems pirkimams buvo išleista beveik 6 mlrd. eurų. Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo nauja Viešųjų pirkimų įstatymo redakcija, kuri turėjo supaprastinti viešųjų pirkimų procesus, padidinti šių pirkimų skaidrumą. Seminaro metu kartu su lektoriumi dr. Deividu Soloveičik aptarsite įstatymo praktinio taikymo subtilybes daugiausiai klausimų keliančiose srityse. Nagrinėsite, kaip teisingai vertinti pasiūlymus, kai juos pateikia susiję tiekėjai, ir kokios informacijos reikėtų iš tokių tiekėjų paprašyti, taip pat lektorius išsamiai aptars jau galiojančių viešojo pirkimo sutarčių keitimo galimybes ir kada tokie keitimai negali būti atliekami, o turi būti skelbiamas naujas viešasis pirkimas. Seminaro metu bus skiriama dėmesio šiuo metu itin aktualiai temai, dėl kurios kyla vis daugiau teisminių ginčų – ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų teisingam parinkimui; su lektoriumi aptarsite, kaip teisingai nustatyti ekonominio naudingumo kriterijus, kad būtų išvengta ginčų ir abejonių dėl pirkimų skaidrumo.

Temos:

 • Vidaus sandoriai.
 • Konfidenciali informacija.
 • Viešojo pirkimo dalyvių teisė susipažinti su kitų pirkime dalyvaujančių tiekėjų pasiūlymais ir šios teisės gynimas.
 • Pirkime dalyvaujančių tiekėjų vienas kito pasitelkimas subrangovais.
 • Tiekėjų pareiga išviešinti perkančiajai organizacijai tarpusavio sąsajas.
 • Tarpusavyje susijusių tiekėjų pasiūlymų vertinimas.
 • Perkančiosios organizacijos pareiga užtikrinti procedūrų skaidrumą.
 • Ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų sąsajumas su pirkimo objektu.
 • Ekonominio naudingumo kriterijų tinkamumas.
 • Pasiūlymo siaurąja prasme vertinimas.
 • Informacijos pripažinimas melaginga.
 • Sutarčių keitimas:
  • Papildomos prekės, paslaugos ar darbai;
  • Sutarčių keitimai, atsiradus nenumatytoms aplinkybėms;
  • Sutarties šalies keitimas;
  • De minimis sutarčių keitimai;
  • Kiti (neesminiai) sutarčių keitimai.
 • Vienašalis viešojo pirkimo sutarties nutraukimas.

 

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės, antram ir kitiems dalyviams taikoma 10 proc. nuolaida.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val., (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

Jums arba Jūsų kolegoms taip pat gali būti aktualūs seminarai:

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-09-27 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2018-09-27 10:002018-09-27 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Viešųjų pirkimų reguliavimas: 2018 m. praktika ir rekomendacijosUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Viešųjų pirkimų reguliavimas: 2018 m. praktika ir rekomendacijos Seminaro data: 2018-09-27 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val., (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Viešųjų pirkimų reguliavimas: 2018 m. praktika ir rekomendacijos"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 140.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/viesuju-pirkimu-reguliavimas-2018-m-praktika-ir-rekomendacijos/