Valstybės atsakomybės verslo subjektams ir fiziniams asmenims aktualijos: nacionalinių ir tarptautinių teismų perspektyva

Mokymų trukmė
5 ak. val.
Organizacijos tipas
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Seminarą veda advokatė prof. dr. Solveiga Palevičienė, kuri specializuojasi įmonių ir komercinių ginčų sprendime bei arbitražo bylų (tiek nacionalinių, tiek tarptautinių) vedime. Advokatė turi sukaupusi didelę patirtį atstovaujant bendrovių bei finansų įstaigų interesus sutartiniuose bei deliktiniuose ginčuose, fiduciarinių pareigų pažeidimo bylose, akcininkų ginčuose. Dr. Solveiga Palevičienė yra LR Vyriausybės paskirta į Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojamų Taikintojų sąrašą, taip pat yra įrašyta į Vilniaus komercinio arbitražo teismo nuolatinį arbitrų sąrašą. Dr. Solveiga Palevičienė daugiau nei dvylika metų dėsto civilinę ir investicijų teisę Mykolo Romerio Universiteto Teisės fakulteto Civilinės justicijos institute. Ji taip pat dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose moksliniuose tyrimuose, pvz. Lyginamosios sutarčių teisės ar Lyginamosios deliktų teisės Deliktų teisės centre Vienoje. Advokatė nuolat skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, veda mokymus civilinės teisės, deliktų teisės, investicijų teisės bei arbitražo temomis, yra straipsnių įvairiais teisiniais klausimais autorė.

Temos:

1. Valstybės atsakomybės ypatumai pagal CK 6.272 str.: bendrosios kompetencijos teismų praktikos aktualijos.
2. Valstybės atsakomybės ypatumai pagal CK 6.271 str.: administracinių teismų praktikos aktualijos. Atsakomybės už nelegalias statybas pavyzdys.
3. Pilkoji zona: valstybės atsakomybės galimybės legislatyvinės omisijos atveju, teisėtų lūkesčių pažeidimo atvejai dėl reguliacinio (diskrecinio) poveikio priemonių. Konstitucinio Teismo vaidmuo.
4. Valstybės atsakomybė už teisėtais veiksmais padarytą žalą: atsakomybės už teisinio reguliavimo pakeitimus energetikos sektoriuje pavyzdys.
5. Kiti valstybės atsakomybės modeliai / galimybės: investiciniai ginčai; bylos Europos Žmogaus Teisių Teisme ir Europos Teisingumo Teisme.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–14.00 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–12.15 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2018-06-07 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Į kalendorių 2018-06-07 10:002018-06-07 14:00Europe/VilniusCountline Seminarai: Valstybės atsakomybės verslo subjektams ir fiziniams asmenims aktualijos: nacionalinių ir tarptautinių teismų perspektyvaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Valstybės atsakomybės verslo subjektams ir fiziniams asmenims aktualijos: nacionalinių ir tarptautinių teismų perspektyva Seminaro data: 2018-06-07 Seminaro vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:00 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.00 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–12.15 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Registracija į renginį „Valstybės atsakomybės verslo subjektams ir fiziniams asmenims aktualijos: nacionalinių ir tarptautinių teismų perspektyva"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 110.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/valstybes-atsakomybes-verslo-subjektams-ir-fiziniams-asmenims-aktualijos-nacionaliniu-ir-tarptautiniu-teismu-perspektyva/