Tarptautinio apmokestinimo ypatumai 2017–2018 m.: sieną kertantys mokėjimai, rizikos, naujausia praktika

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Ingrida Steponavičienė, LL.M – advokatų profesinės bendrijos iLAW advokatė, asocijuota partnerė. Mokesčių teisės ekspertė, teisine praktika užsiima nuo 2001 m., nuo 2008 m. yra praktikuojanti advokatė. Beveik 15 metų teisinės ir bendravimo su verslo atstovais praktikos advokatei leidžia ne tik išspręsti konkrečią teisinę problemą, bet kliento verslo ir poreikių kontekste pažvelgti į ją plačiau, užbėgti už akių galimoms teisinėms ir mokesčių rizikoms, pasiūlyti ir įgyvendinti alternatyvias problemų sprendimo priemones, teisinėmis priemonėmis padėti klientui suvaldyti verslo procesus.

Advokatė Ingrida Steponavičienė konsultuoja tiek viešuosius ir privačiuosius juridinius asmenis, vietos ir tarptautines įmonių grupes, tiek fizinius asmenis, paprastai vykdančius veiklą keliose valstybėse, dažniausiai veikiančius paslaugų, IT, nekilnojamojo turto, tarptautinės prekybos, farmacijos sektoriuose.

Advokatės pagrindinės praktikos sritys: mokesčių teisė (įmonių, įmonių grupių ir fizinių asmenų Lietuvos ir tarptautinis apmokestinimas, mokestinių rizikų identifikavimas, vertinimas ir valdymas, mokestiniai ginčai), sutarčių teisė, susijungimai ir įsigijimai, įmonių teisė ir asmens duomenų apsauga.

Temos:

1. Mokestis prie pajamų šaltinio. Lietuvos vieneto užsienio vienetams išmokamų išmokų rūšys, kurioms taikomas mokestis prie pajamų šaltinio. Dividendai, palūkanos, honorarai, išmokos už stebėtojų tarybos narių veiklą. Akcijų perleidimas. Reikalavimai ir išimtys neapmokestinant išmokų, mokamų užsienio vienetui.
2. Kiti sieną kertantys mokėjimai. Valdymo pajamos (atlygis vadovams ir valdybai). Su nuolatine buveine susiję mokėjimai. Sandoriai su tikslinėmis teritorijomis. Sandoriai su užsienio fiziniais asmenimis. Pozityviosios pajamos.
3. Dvigubo apmokestinimo išvengimas. Apmokestinimo principai ir jų išimtys. Dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių taikymas sieną kertančių mokėjimų atveju: reikalavimai, dokumentai, terminai, procedūros, rizikos.
4. Įmonių grupių apmokestinimo ypatumai ir teisinio reguliavimo pokyčiai. Lietuvos įmonių grupė ir tarptautinė įmonių grupė. Aktyvus ir pasyvus holdingas. Kontroliuojantys ir dukteriniai vienetai. Sąžiningumo standartas. Apsimestiniai dariniai ir mokestinės naudos siekis. Naujausi dividendų lengvatos ribojimai. Praktinės problemos ir teisinio reguliavimo tendencijos. VMI įrankiai, nukreipti prieš mokestinį piktnaudžiavimą.
5. EBPO prieš mokesčių vengimą nukreipta reforma. Reformos principai ir priemonės, atlikti darbai. Reformos poveikis ES ir Lietuvai. Laukiami teisės aktų pakeitimai ir jų reikšmė.

 

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietų pertrauka).

 

Sertifikacija:

UAB „Mokesčių srautas“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. 27V-2 „Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ (Žin., 2013, Nr. 2-82).

UAB „Mokesčių srautas“ yra įrašytas į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus.

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2017-10-26 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių 2017-10-26 2017-10-26 Europe/VilniusCountline Seminarai: Tarptautinio apmokestinimo ypatumai 2017–2018 m.: sieną kertantys mokėjimai, rizikos, naujausia praktikaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Tarptautinio apmokestinimo ypatumai 2017–2018 m.: sieną kertantys mokėjimai, rizikos, naujausia praktika Seminaro data: 2017-10-26 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: - val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Registracija į renginį „Tarptautinio apmokestinimo ypatumai 2017–2018 m.: sieną kertantys mokėjimai, rizikos, naujausia praktika"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 * Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/tarptautinio-apmokestinimo-ypatumai-2017-2018-m-siena-kertantys-mokejimai-rizikos-naujausia-praktika/